Важливо :: Життя громади :: 28 липня 2023 13:40 , Краматорск Пост
evakuaciya-korova

Волонтери евакуювали з Краматорська багатодітну родину з собаками, гусями і коровою

Для них придбали новий будинок на Київщині

Волонтери допомогли евакуювати з Краматорська багатодітну родину з численними тваринами, серед яких була і корова.

В безпечне місце на Київщині виїхала родина з п'ятьма дітьми, а також десяток собак, котів, кіз, гусей та корова. Волонтери не лише евакуювали краматорців, але й знайшли змогу придбати для них новий будинок на новому місці, передає Суспільне. Донбас.

test Корову садять в мікроавтобус. Фото - Суспільне Донбас

"Десь місяців чотири тому ми познайомились з Анжелою, з її чоловіком, з їх чудовими дітками. Вони живуть просто в жахливих умовах, і ми вирішили, що ми цю сім'ю хочемо забрати ближче до себе в безпечне місце, щоб вони мали можливість почати життя, можна сказати, спочатку. Завдяки дружньому фонду був придбаний будинок для них в Київській області, ми зробили там ремонт, вже завезені нові меблі, які їх чекають", — розказала керівниця "Української освітньої фундації" Тетяна Люлька.

Допомагав організувати евакуацію волонтер із Норвегії Андерс. 

"Я швед, живу в Норвегії, читав про Україну і все бачу сам. І бачу, що можу допомогти, тому створив свою організацію, яка займається харчуванням дітей. Також допомагаю Тані та Владу всім, що їм потрібно, готую для солдатів, для дітей з дитячих будинків. І я просто поруч з вами, українській народе. Слава Україні!", — каже Андерс.

Загалом в евакуації брали участь три організації. Окрім "Української освітньої фундації", це була зоозахисна організація UAnimals, яка допомогла перевезти корову, а також представники дружньої організації, завдяки якій було придбано будинок. Команда першої організації працювала два місяці, щоб зробити ремонт у новому будинку і організувати меблі. 

Родина, яка виїхала в евакуацію, відмовилась спілкуватися з журналістами. Але волонтерка Тетяна зазначила, що люди погодились виїхати за умови, що з ними поїдуть їхні тварини.

Інші статті на цю тему

evakuavija

До Краматорського району повертається найбільша кількість евакуйованих

Donobl

Про це стало відомо на брифінгу у Краматорську

ambulence-vsi-poruch3

Австралійські волонтери розповіли, як це буде працювати

коментарі