reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 10 серпня 2020 19:36 , Олена Круглова
greko-rimskaya-borba-1

Восени у Краматорську мають почати зводити "Колізей"

Роботи зі спорудження в Краматорську сучасного спорткомплексу для борців греко-римського стилю розпочнуться восени

10 серпня в ДонОДА відбулася робоча нарада щодо актуальних питань у організації учбово-тренувальних занять з греко-римської боротьби в місті Краматорськ.

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації зазначило, що на сьогоднішній день 5 спортсменів Краматорська входять до складу збірної команди України, у 2019 році місцеві борці здобули на чемпіонатах України у всіх вікових групах 17 медалей. На міжнародному рівні відзначилися: Максим Євтушенко, який став бронзовим призером чемпіонату світу серед дорослих до 23 років, та Іван Цибанєв – переможець Всесвітніх ігор єдиноборств серед школярів. То ж питання створення у Краматорську умов для розвитку цього виду спорту є досить актуальним.

Ще у 2019 році було прийнято рішення щодо будівництва спеціалізованого спортивного комплексу «Колізей» по вулиці Парковій. З травня по серпень цього року тривала розробка проєктно-кошторисної документації, яку передано на державну експертизу. Очікується, що восени розпочнуться роботи зі спорудження об’єкту, які фінансуватимуться за кошти обласного та міського бюджетів.

«Реалізація проєкту з будівництва сучасного спорткомплексу для борців греко-римського стилю знаходиться на контролі у очільника Донеччини Павла Кириленка. Тож ми маємо прискорити наші спільні дії, щоб забезпечити комфортними умовами для тренувань перспективних спортсменів, які прославляють і прославлятимуть наш регіон та Україну на міжнародній арені», - відзначив заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, який очолив нараду.

До обговорення нагальних проблемних питань були долучені заступник голови Краматорської міської ради Юрій Люлька, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Ященко, начальник управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради Андрій Гореславець, президент Донецької обласної федерації греко-римської боротьби, заслужений тренер України Олег Євтушенко, президент федерації греко-римської боротьби м. Краматорськ Сергій Пронін, директор ДЮСШ №1 Краматорської міської ради Анатолій Лепков, представник ТОВ «Фортіс» Вікторія Шелехова.

У підсумку наради було визначено, що протягом зведення нової споруди тимчасовим місцем проведення занять борців стане спортивний зал державного навчального закладу «Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище № 42». На запит щодо оренди спортзалу до Міністерства освіти і науки України, яке є власником приміщення, було отримано позитивну відповідь. Проте капітальний ремонт спортзалу КВПТУ № 42 та даху над ним можуть розпочатися тільки після укладення договору оренди, а оновлений типовий документ законодавчо ще не затверджено.

Інші статті на цю тему

logo-donetskoy-oblasti-2

Після обговорення у фокус-групах варіанти лого та слогану мають бути винесені на публічні обговорення мешканців області

maksim-evtushenko-chempionat-evropy

У вирішальному поєдинку він переміг суперника з рахунком 11:0

chempioni-turniru-z-greko-rimskoyi-borotbi

Турнір зібрав 250 юних борців з 11 областей

коментарі