Цікаво :: Спорт :: 21 листопада 2023 15:42 , Максим Ходушко
Liftingcover

Восьмиразовий чемпіон світу, рекордсмен Європи та купа нагород: феєричний виступ краматорців

Напрочуд вдало виступили краматорські паверліфтери на Чемпіонаті світу у складі збірної України

Минулого тижня ми розповідали, що Володимир Рисєв виборов "золото" у сумі триборства на чемпіонаті світі з паверліфтингу, що проходив у литовському місті Друскінінкай.

Але це був лише перший успіх краматорських спортсменів. Сторінка Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради повідомляла про успіхи наших спортсменів на цих змаганнях, а ми зібрали їх в одну публікацію.

Отже:

test Олексій Бичков

- Олексій Бичков, тренер чемпіонів і сам багаторазовий чемпіон, у ваговій категорії до 120 кг посів перше місце у сумі триборства (1120 кг). Олексій уже восьмий раз став чемпіоном світу!

test Данило Ковальов

- Данило Ковальов змагався в одній ваговій категорії зі своїм тренером Олексієм Бичковим. У третій  спробі присідання Данило підкорив 448 кг та встановив рекорд світу та Європи у цій вправі! 

Але, на жаль, світова вершина протрималась лише хвилину, - і спортсмен з Китайського Тайбею її перевершив, залишивши в скарбничці українця рекорд Європи та малу срібну медаль. У сумі триборства (1088 кг) Данило Ковальов посів 4-те місце у загальному заліку.

test Валентина Загоруйко

- Валентина Загоруйко у ваговій категорії понад 84 кг у сумі триборства (637,5 кг) виборола бронзову нагороду чемпіонату світу! Вітаємо Валентину та її тренера Тетяну Мельник з яскравим виступом! 

test Андрій Шевченко

- Андрій Шевченко у присіданнях узяв малу золоту нагороду, зафіксувавши 430 кг. У жимі, на жаль, жодна спроба краматорця не була зарахована через технічні помилки. Але у тязі Андрій здобув ще одну малу срібну нагороду, зафіксувавши 355 кг. І цього атлета  підготували Олексій та Альона Бичкови. 

У складі чоловічої та жіночої збірних команд України наші земляки посіли перші місця у командному та абсолютному заліку. В абсолютному заліку серед чоловіків на першому місці Володимир Рисєв, на третьому - Олексій Бичков. 
     
Вітаємо наших спортсменів та тренерів із таким великим успіхом!

Інші статті на цю тему

gunichev

Наша збірна лідирує у своїй групі відбору на чемпіонат Європи

Liftingcover

Призові місця для наших паверліфтерів уже стали традицією

Rysievcover

У сумі триборства він не залишив суперникам шансів