Важливо :: Життя громади :: 26 червня 2023 14:26 , Краматорск Пост
zradnyk

Воює проти України з 2014 року: суд виніс вирок бойовику "краматорського комендантського полку"

Він ще й залучив мешканку Лиману до шпигунства на користь терористів

Мешканець Лиману, який воює за бойовиків терористичного угруповання "ДНР" з 2014 року і залучив землячку до шпигунства, отримав 13 років вʼязниці.

Вирок виніс Корольовський районний суд Житомира, повідомляє Судовий репортер з посиланням на вирок від 14 червня.

Уродженець Лиману Олексій Удовіченко добровільно долучився до "ДНР" навесні 2014-го року, коли його місто було захоплене бойовиками. Він зі зброєю охороняв захоплені обʼєкти.

Після звільнення Лиману силами АТО чоловік виїхав до окупованого Донецька, а у жовтні 2015 року вступив "окремого краматорського комендантського полку 1-го армійського корпусу народної міліції", в складі якого воює понині. 

У червні 2019 року Удовіченко залучив мешканку Лиману до шпигунства на користь "ДНР", переконавши її збирати і передавати інформацію про дислокацію та переміщення сил і засобів української армії. 

Жінка телефонувала Удовіченку і в завуальованій формі повідомляла про переміщення залізничним транспортом та колоною в районі міста Лиман військової техніки, і робила так кілька разів. 

За результатами негласної слідчої (розшукової) дії зафіксовано спілкування Удовіченка з невстановленою особою, яка використовує сторінку в соціальній мережі "Одноклассники". У переписці обвинувачений зазначає, що проходить службу, далі — словами оригіналу: "отдельный Краматорский комендантский полк военная полиция".

За сукупністю злочинів чоловіка заочно засуджено до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Тюремне покарання він відбуватиме з моменту затримання.

Інші статті на цю тему

enemycover

Він перебуває під вартою понад два місяці

zradnik-slovyansk (1)

СБУ затримала чергового проросійського зловмисника

zradnik-kostyantinivka
коментарі