Важливо :: 11 травня 2019 10:02 , Дмитро Лук'яненко
ual

Выпускников приглашают участвовать в конкурсе, победителям - образование и полный пансион

Краматорчани можуть залучитися до «Стипендіальної програми для випускників 9 класів з Донецької та Луганської областей»

Цей проект запустили Український аграрний ліцей та Асоціація виробників молока. Головна мета нової програми підтримки талановитих дітей з Донецької та Луганської областей - дати якісну інноваційну освіту новому поколінню, повідомляє прес-солужба ліцею.

“Згідно з цією ініціативою, 10 дітей зі Східного регіону зможуть завдяки фінансуванню господарствами АВМ безкоштовно отримати освіту в Українському аграрному ліцеї. До участі запрошуємо випускників 9-х класів з Донецької та Луганської областей, - розповідає віце-президент АВМ Ганна Лавренюк. -  Відбір претендентів на навчання відбудеться у два етапи».

Під час  першого відбору, з 9 квітня по 15 травня, потрібно заповнити онлайн-анкету та надіслати скан-копії табелю за 8 клас, а також дипломів, відзнак чи грамот за досягнення у навчанні або участі у проектах.

Школярів, які пройдуть перший етап відбору, разом із батьками у червні запрошують до «Освітньої подорожі» у місто Умань. Там відбудеться другий тур відбору. Під час «Освітньої подорожі» учні познайомляться з Українським аграрним ліцеєм; пройдуть тестування з української мови, англійської мови та предмету на вибір: історія, біологія, математика. На завершення відбудеться екскурсія Національним дендрологічним парком «Софіївка». Харчування, проживання і трансфер в рамках «Освітньої подорожі» оплачують меценати.

Окрім фінансової підтримки, стипендіатів забезпечать додатковими можливостями для індивідуального розвитку: гуртки та студії, візити на провідні аграрні заходи країни, зустрічі із провідними політичними та культурними діячами України. Окрім  того, учасників забезпечать гуртожитком і триразовим харчуванням.

Заявки на участь у стипендіальній програмі прийматимуть до 15 травня. Детальніше про програму на сайті Українського аграрного ліцею у рубриці «Вступ».

Довідка. Український аграрний ліцей — це інноваційний навчальний заклад для дітей 10-11 класів у м. Умань Черкаської області. За основу навчання взяті фінська і естонська моделі освіти, визнані кращими в Європі. Тут не ставлять дітей в рамки, а заохочують їх вільно мислити, навчатись впродовж життя, ставити цілі та досягати їх. У дітей виховують бізнес-навички та компетенції ХХІ століття — креативність, критичне мислення, командна робота, комунікація. УАЛ відкриває для дітей можливості, які допоможуть їм стати успішними.

 

Інші статті на цю тему

vyacheslav-gipich

Эксперт в сфере образования, бывший директор 9-й школы Вячеслав Гипич

28-novoselovka

Через низьку наповненість школи її утримання обходиться міському бюджету вдівчі дорожче за інші школи

osvitnya-reforma

Такого розподілу вимагає освітня реформа. Після завершення розподілу буде вирішуватися питання набору учнів на новий навчальний рік

коментарі