11 лютого 2020 10:50 , Олексій Ладика
futzal-81-brigada2

Військові з Краматорська стали віце-чемпіонами України з футзалу

Свою грошову нагороду вони подарували краматорській жіночій команді

Футзальна команда 81-ї окремої аеромобільної бригади, яка базується у Краматорську, стала віце-чемпіоном України серед десантно-штурмових військ (ДШВ).

Змагання відбулися у Житомирі, за звання чемпіона серед десантників протягом чотирьох днів боролися дев’ять команд з Миколаївської, Львівської, Донецької, Дніпропетровської та Житомирської областей.

У фіналі зійшлися команди житомирської 95-ї окремої десантно-штурмової бригади та 81-ї бригади з Краматорська. Господарі виявилися сильнішими і перемогли, отримавши звання чемпіона України серед ДШВ. Цей матч ви можете подивитися у записі:

У підсумку команда 81-ї бригади отримала срібні медалі. Окрім того, Віталій Юхимець став кращим голкіпером турніру, а Ваге Маміконян - кращим тренером.

Футзал 81 бригада

Сертифікат на 2 тисячі гривень, який військові отримали як срібні призери змагань, вони подарували краматорській жіночій футбольній команді "UTeam" для придбання спортивної форми.

футзал 81 бригада uteam

Тренер команди 81-ї бригади Ваге Маміконян розповів Kramatorsk Post, що футзальні змагання серед українських десантників проводяться вже сьомий рік поспіль. До минулого року незмінним переможцем турніру була 79-а окрема десантно-штурмова бригада з Миколаєва, а ось чемпіоном 2019-го року стала саме 81-а бригада.

У березні відбудеться чемпіонат України серед усіх родів військ Збройних сил України. Ваге Маміконян буде одним з тренерів збірної команди десантників. "Кістяк" команди 81-ї бригади з п'яти військових-спортсменів також увійде до цієї збірної.

Інші статті на цю тему

коментарі