Важливо :: Власна думка :: 11 листопада 2022 18:42 , Максим Ходушко
nova-kahovka-mi-ukrayina

Херсон – це Україна! Або що спільного між звільненням Краматорська у 2014-му та Херсона у 2022-му

Особисті думки у цей радісний день

Головна новина для всієї України сьогодні – це звільнення Херсону і, схоже, всього правого берегу Дніпра від рашистських окупантів. Для мене, як для мешканця Краматорська, це яскравий приклад того, як працює наша Армія та усі Сили оборони з 2014-го року. Бо саме так – поступовим і максимально обережним рухом на витискання окупантів - відбувалося звільнення Слов’янська і Краматорська тоді. І так само, можемо вже бачити, відбувається звільнення усіх поки що окупованих територій.

Тож, сподіваюся, хоча б тепер закриють рота ті, хто роками казав, що гіркін та його бойовики пішли з півночі Донеччини «за договорняком». Це твердження завжди було проявом зневаги до наших героїв, завдяки звитязі яких і ціною життів яких звільняється від московської орди українська земля.

Так, я зараз плачу від радості за херсонців і тих мешканців цієї чудової області, над містами і селами яких уже знову піднято наш Прапор. 

Я бував у Херсонській області кілька разів. Бачив курортний Скадовськ, спілкувався з фермером з Великої Лепетихи, проїжджав греблею Каховської ГЕС – відчуття, яке пам’ятаю роки потому, бо над тобою стають кількадесят метрів води і під тобою великий Дніпро.

Я ночував не раз у Новій Каховці – вона нагадує мені наш рідний Краматорськ. Ба більше! Там навіть є свій майже НКМЗ – НКЕМЗ (Новокаховський електромашинобудівний завод). А саме місто по структурі теж нагадує Краматорськ – ближче до Дніпра розташовані старі двоповерхівки, потім на захід йдуть квартали хрущовок, а ще далі – дев’ятиповерхівки та довга вулиця, яка дуже нагадує бульвар Краматорський. 

А яке там небо! Глибоке, синє, південне! А степ який – плаский, засіяний пшеницею та соняшником, з полями, що простягаються далеко за обрій.

testtest

test Краєвиди Херсонщини. Фото - Максим Ходушко

Люди на Херсонщині люблять Україну. Я знав про це і ніколи не сумнівався навіть до тих історичних фото з Херсону та області, які ми бачимо сьогодні. Бо не тільки бував там наживо, але й роками спілкувався з херсонцями по роботі. 

Це ж фото з Нової Каховки [головне фото публікації] я зробив у липні 2015-го. Сьогодні вона частина моєї особистої історії. А я теж, як і кожен з нас, частина нашої України.

Херсонщина –  це Україна! Вірю у подальше звільнення решти окупованих територій та бажаю усім повернення в наші чудові українські міста.

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

5lypniablogcover

Суперечки про це точаться роками, але для краматорців цей день свято

Flag

Вже вкотре наша країна відзначає День Соборності в умовах війни

antiwarmeeting

Спогади краматорця про вечір перед великою війною та трохи про те, що змінилося за цей чвс

коментарі