Важливо :: Власна думка :: 11 листопада 2022 18:42 , Максим Ходушко
nova-kahovka-mi-ukrayina

Херсон – це Україна! Або що спільного між звільненням Краматорська у 2014-му та Херсона у 2022-му

Особисті думки у цей радісний день

Головна новина для всієї України сьогодні – це звільнення Херсону і, схоже, всього правого берегу Дніпра від рашистських окупантів. Для мене, як для мешканця Краматорська, це яскравий приклад того, як працює наша Армія та усі Сили оборони з 2014-го року. Бо саме так – поступовим і максимально обережним рухом на витискання окупантів - відбувалося звільнення Слов’янська і Краматорська тоді. І так само, можемо вже бачити, відбувається звільнення усіх поки що окупованих територій.

Тож, сподіваюся, хоча б тепер закриють рота ті, хто роками казав, що гіркін та його бойовики пішли з півночі Донеччини «за договорняком». Це твердження завжди було проявом зневаги до наших героїв, завдяки звитязі яких і ціною життів яких звільняється від московської орди українська земля.

Так, я зараз плачу від радості за херсонців і тих мешканців цієї чудової області, над містами і селами яких уже знову піднято наш Прапор. 

Я бував у Херсонській області кілька разів. Бачив курортний Скадовськ, спілкувався з фермером з Великої Лепетихи, проїжджав греблею Каховської ГЕС – відчуття, яке пам’ятаю роки потому, бо над тобою стають кількадесят метрів води і під тобою великий Дніпро.

Я ночував не раз у Новій Каховці – вона нагадує мені наш рідний Краматорськ. Ба більше! Там навіть є свій майже НКМЗ – НКЕМЗ (Новокаховський електромашинобудівний завод). А саме місто по структурі теж нагадує Краматорськ – ближче до Дніпра розташовані старі двоповерхівки, потім на захід йдуть квартали хрущовок, а ще далі – дев’ятиповерхівки та довга вулиця, яка дуже нагадує бульвар Краматорський. 

А яке там небо! Глибоке, синє, південне! А степ який – плаский, засіяний пшеницею та соняшником, з полями, що простягаються далеко за обрій.

testtest

test Краєвиди Херсонщини. Фото - Максим Ходушко

Люди на Херсонщині люблять Україну. Я знав про це і ніколи не сумнівався навіть до тих історичних фото з Херсону та області, які ми бачимо сьогодні. Бо не тільки бував там наживо, але й роками спілкувався з херсонцями по роботі. 

Це ж фото з Нової Каховки [головне фото публікації] я зробив у липні 2015-го. Сьогодні вона частина моєї особистої історії. А я теж, як і кожен з нас, частина нашої України.

Херсонщина –  це Україна! Вірю у подальше звільнення решти окупованих територій та бажаю усім повернення в наші чудові українські міста.

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

Pushkinbye

Як би нам не вилити дитину разом із водою

girlsatwarcover

Завдяки ним наші діти не знають, що таке гендерна нерівність

2014Shevchenkocover

Ми й гадки не мали, що чекало на нас попереду

коментарі