Важливо :: Життя громади :: 23 жовтня 2023 14:04 , Олена Круглова
vodopostachannya-ta-hlibopekarske-virobnictvo-svyatogirsk

Хліб і вода: у Святогірську триває відновлення після окупації

Влада обіцяє відновити водопостачання, а хлібопекарський бізнес має плани на Краматорськ

Обласна адміністрація має намір до кінця поточного року відновити водопостачання та водовідведення у Святогірську.

Система водопостачання була сильно пошкоджена під час окупації рф та боїв за визволення міста. З того часу й дотепер люди там живуть без води.

Як зазначила заступниця директора департаменту житлового-комунального господарства Донецької ОДА Лариса Гусєва, систему планують запустити шляхом під’єднання до її непошкодженої частини води зі свердловин. А пошкоджені ділянки мають замінити. Наразі в місті шукають місця для буріння цих свердловин.

На всі роботи планують витратити 100 млн грн. Щоправда, по конкретних термінах виконання відновлення роботи водопостачальної системи в ДонОДА ще не мають чіткої відповіді, але до кінця року в жителів Святогірська є шанс все ж таки побачити воду в кранах своїх домівок.

Попри існуючі проблеми з водопостачанням та значні руйнації виробничих потужностей, місцеве хлібопекарське підприємство відновило свою діяльність майже одразу після деокупації. На теперішній час підприємству вдалося досягти майже половини довоєнного обсягу виробництва.

І якщо до початку великої війни підприємство виробляло до 6-8 тис. одиниць хлібобулочних виробів за добу, а одразу після деокупації - близько 300 одиниць за добу, то зараз воно виробляє вже близько 4 тис. хлібобулочних виробів за добу. А асортимент продукції вже розширився до 35 видів.

Хліб власного виробництва підприємство продовжує надавати у вигляді гуманітарної допомоги жителям Святогірської громади. А весь асортимент реалізує як у самому Святогірську, так і в сусідніх містах: Слов’янську, Лимані та кількох громадах Харківської області.

Крім того, в планах підприємства поновити постачання своєї продукції й до Краматорської громади.

Інші статті на цю тему

bogorodychne1

Волонтери допомагають місцевим мешканцям відбудовувати їхні будинки

Sviatohirsk

Це той випадок, коли можна говорити про хороші результати

Bridgecover

Капітальний ремонт має відбутися наступного року

коментарі