Важливо :: Життя громади :: 01 червня 2023 13:45 , Краматорск Пост
Monacocover

«Хто вам сказав, що я був у Ніцці?». Мер Краматорська Гончаренко та нардеп Єфімов «засвітилися» в «батальйоні Монако»

«Українська правда» знайшла нардепа та очільника військової адміністрації Краматорська на Лазурному березі. Спочатку вони все спростовували, а потім визнали, що були там

«Батальйоном Монако» називають народних депутатів та посадовців, яким заборонено під час війни виїздити за кордон, але вони все одно це роблять. Також до «Батальйону» зараховують відомих особистостей зі світу бізнесу або шоубізнес, які попри війну покидають межі України та чудово проводять час, наприклад, десь на Лазурному березі Франції.

І у цього «батальйону» є, як виявляється, підрозділ «Краматорськ».

17 березня 2023 року. Ніцца, Франція. Чартерний літак з польського міста Жешув, що неподалік українського кордону, робить посадку в аеропорту Кот Д'Азур. Через 20 хвилин з віп-терміналу виходять два чоловіки, а згодом до них долучається ще один. За кілька хвилин віп-термінал залишає останній і головний пасажир літака.

В камери «Української правди» (УП) потрапляє нардеп з групи «Відновлення України» Максим Єфімов. Відео можна подивитися за цим посиланням приблизно з 15-ої хвилини.

Вже цими днями УП перевірила фейсбук сторінку Максима Єфімова щодо допису про відрядження на Лазурний берег. Але знайшли лише фото від 31 березня зі Словаччини, на якому разом з нардепом стоїть Олександр Гончаренко, начальник міської військової адміністрації.

І це саме він прилетів разом з Максимом Єфімовим чартером до Ніцци 17 березня.

«Українська правда» звернулася до очільника Краматорська за коментарем, щоб дізнатися, що він робив на Лазурному березі. Олександр Гончаренко відповів журналістам УП так: «А хто вам сказав, що я був у Ніцці?», – стверджуючи, що він там не був і чартером 17 березня туди не прилітав.

З тим самим питанням журналіст УП звернулися до нардепа Єфімова, на що той відповів, що у нього там живе маленька донька, їй 10 років. Тож він старається, як тільки може, до неї прилітати.

На питання ж, чи був тоді з ним мер Краматорська, Максим Єфімов відповів, що у Ніцці мера Краматорська з ним не було, а що разом вони були у відрядженні у Словаччині.

Але УП надіслали очільнику Краматорська відео, після чого він визнав, що поїхавши у відрядження до Словаччини, він також літав до Ніцци, щоб провідати доньку, яка нещодавно вступила до місцевого університету.

Зрештою факт спільного перельоту визнав і депутат Єфімов.

За даними джерел УП у прикордонній службі мер Краматорська повернувся до України 20 березня.

Оновлення інформації: Олександр Гончаренко так прокоментував свою поїздку до Ніцци виданню Общежитие:

 «До подібних розслідувань я ставлюся нормально, але негативно ставлюся тільки до подачі їх результатів. Так, я був у відрядженні 4 дні – це була основна мета, і між зустрічами, звичайно ж, не міг не зустрітися з донькою, яку бачив 22.02.22 у Києві, коли був на форумі, а вона прилетіла на канікули. От якби я поїхав у відпустку, коли у нас війна – це неправильно. У відпустці, якщо що не був з літа 2021.

Не згоден з тим, як вони це зробили. Ну і погодьтеся: хтось дзвонить на мобільний, я повинен відзвітувати? А якщо це спеціальна провокація рашистів? Я їм запропонував приїхати до Краматорська і взяти інтерв'ю. Ну вони ж не схотіли...».

Сам керівник відділу розслідувань «Української правди» Михайло Ткач опублікував у Фейсбуці своє фото на тлі залізничного вокзалу Краматорська та підписав: «анонс».

Довідка: Урядом прийнято постанову щодо обмеження виїзду за кордон посадовцям та держслужбовцям. 

Виїзд за кордон народних депутатів та депутатів місцевих рад, суддів, прокурорів, державних службовців, заброньованих працівників та інших категорій осіб, може здійснюватись виключно у службове відрядження.

Передбачено низку винятків із правил та дозволено виїзд:

• батькам-одинакам для відвідування дітей за кордоном;

• для лікування за кордоном;

• на підставі окремого рішення Голови ДПСУ, у разі смерті членів сімей за кордоном.

Інші статті на цю тему

oleksandr-goncharenko

Краматорський міський голова Олександр Гончаренко розповів Post про поточні болючі проблеми та що буде з містом в залежності від того, як розвиватиметься ситуація на фронті

Honcharenkocover

Суми зарплатні помітно відрізняються по місяцям, але чому так, у міській адміністрації не пояснили

image (8)

У МВА надали інформацію щодо суми статей, з яких статей складається заробітна плата Олександра Гончаренка