Важливо :: Життя громади :: 02 вересня 2021 17:30 , Дмитро Лук'яненко
sobaki-18-shkola

Хтось стерилізує, а хтось труїть. У Веселому жахливою смертю гинуть бездомні собаки, і відповідати, схоже, ніхто не буде

Відео, на якому красива велика тварина помирає у страшних конвульсіях прямо на території 18-їшколи, зняли жителі селища

Ця тварина загинула сьогодні, в першій половині дня. Ми не рекомендуємо дивитись вам це відео, бо опублікували його скоріше як доказ того, що це не вигадана історія. На ньому тварина розлучається з життям у жахливих судомах. Відбувається це прямо на території 18-ї школи, де в той час проходять шкільні заняття.

(Увага! Відео містить сцени передсмертних мук тварини )

Хто це зробив - невідомо. КАТП-052810, яке відповідає за регулювання чисельності безпритульних тварин, наразі жодним чином не знищує їх. Тільки стерилізує. На наш дзвінок там відповіли, що сьогодні отримали телефоном повідомлення про описані вище події, виїхали на місце, та лише забрали труп тварини - вона була вже мертва. 

Кажуть, що на місці подій також відбувся конфлікт між місцевими жителями, та адміністрацією школи. Місцеві ніби-то намагались звинуватити адміністрацію у отруєнні. Адміністрація свою причетність заперечувала. Сьогодні зв'язатись зі школою нам не вдалося. А от у поліції повідомили, що конфлікт дійсно мав місце. 

"Надійшов виклик про конфлікт. Зі слів заявника, сторонні особи звинувачують заявника та інших співробітників навчального закладу в тому, що ті причетні до отруєння собак. 

Патрульні, прибувши на місце події, врегулювали конфлікт, поспілкувалися з учасниками, з’ясували обставини виклику. Але учасники події відмовилися від написання заяв чи пояснень", - повідомила Post спеціаліст пресслужби Патрульной поліції Краматорська та Слов'янська Ксенія Шостацька.

Днями, на апаратній нараді у виконкомі мер Олександр Гончаренко озвучив інформацію про те, що мешканці міста скаржаться на зграї собак, у тому числі і біля шкіл, зокрема біля 3, 6, 7 та 18-ї.

Коментуючи цю інформацію директор КАТП Олександр Роганов відповів, що за серпень його підлеглі виловили 37 собак

Відловлених тварин перевіряють, стерилізовані вони чи ні. Якщо ні, то їх стерилізують, а потім повертають у ті ж райони, де їх виловили. Таким чином регулюється, щоб собаки не розмножувалися. Пан Роганов зазначив також, що саме такий порядок дій вимагає закон.

Доречі, ця інформація (про те, що тварин відпускають туде, де відловили) викликала у соцмережах відчутне обурення в коментарях. Тож можливо таким варварським "регулюванням чисельності" зайнявся хтось із місцевих жителів селища. В припущення спеціалістів КАТП що собака міг отруїтись, з'ївши самостйно щось отруйне, не дуже віриться, бо ті, хто доправив до редакції це страшне відео, стверджують, що таке відбувається вже далеко не вперше.

 

 

 

 

Інші статті на цю тему

KATPcover

Є відповідь від КАТП

vetklinika (2)

Представники обох організацій вирішили зустрітися, щоб обговорити проблемні питання. Зустріч пройшла на підвищених тонах

budka2

"Будки дійсно дуже великі, якісні та надійні", - каже волонтерка.

коментарі