Цікаво :: Люди К. :: 10 жовтня 2023 12:43 , Олексій Ладика
arutiunova

"Я йшла на проєкт за втіленням мрії": співачка з Краматорська завершила свій шлях у "Голосі країни-13"

Втім, Христина Арутюнова ні про що не шкодує і дякує за неймовірний досвід

Співачка з Краматорська Христина Арутюнова, на жаль, завершила свій шлях на вокальному шоу "Голос країни-13: Європейський сезон".

Разом з двома іншими учасниками проєкту вона виконала пісню "Halo" Beyoncé - це було гарно і потужно, але тренер тріо Артем Пивоваров вирішив, що до наступного етапу шоу йде Гідаят Сеїдов.

Ось послухайте, як вони співали:

"Христя - неймовірно талановита особистість, я впевнений, що ви не раз ще про неї почуєте, тому що ця людина вже випускає свої пісні, вона має проєкт під назвою PRIANA, і я дуже вірю в твій швидкий зріст", - сказав Пивоваров співачці з Краматорська наостанок.

Сама Христина не шкодує, що вилетіла з проєкту так швидко.

се сталося так, як мало статися. Я не йшла на проєкт за перемогою, я йшла за емоціями, за втіленням мрії. Я щаслива, що все склалося таким чином", - написала вона на своїй сторінці у Фейсбуці

За словами Арутюнової, це був неймовірно творчий, надихаючий, насичений етап її життя, який дав їй багато всього. 

Христина Арутюнова

Дівчина взяла участь у шоу "Голос країни" та потрапила до команди Артема Пивоварова

"Він дав мені ЛЮДЕЙ.

Ви знаєте, є така фраза: "Коли учень готовий, вчитель приходить". Так от, перший, кому я хочу подякувати - це мій надзвичайно талановитий, щирий, надихаючий ТРЕНЕР, а краще б сказати, Вчитель Артем Пивоваров. Дякую за всі ті інсайти, які зі мною сталися і продовжують ставатися, дякую за підтримку і віру, дякую за те, що ділишся досвідом і такими важливими для мене усвідомленими та думками. ДЯКУЮ. Неймовірно ціную цю можливість вчитись дивитись не лише на музику, а і на світ загалом під іншим, більш усвідомленим кутом. Глибше, щиріше, сміливіше. Говорити, співати, жити.

Про неймовірних людей я можу говорити дуже довго, адже кожен учасник став по-справжньому рідним. Ми всі одне одного підтримували та продовжуємо це робити. Повірте, МИ ВЖЕ ГОТУЄМО ДЛЯ ВАС КУПУ КЛАСНИХ КОЛАБОРАЦІЙ! Цей сезон по-справжньому ОСОБЛИВИЙ і кожен учасник - теж! Люблю кожного!

Він дав мені ДОСВІД.

Досвід, про який я так давно мріяла! ДОСВІД роботи з професійними музикантами, музичним продюсером Сергієм Могилевським, неймовірно талановитими вокальними коучами Наталією Шепеленко та Владом Зеленським, які підтримували нас протягом всього шляху на проєкті, давали свої поради, ділились досвідом та лайфхаками. ДОСВІД роботи з неймовірно крутими режисерами. кастинг-менеджерами, які переживали за нас, як за рідних. Дякую! 

Він дав мені ВПЕВНЕНІСТЬ.

Впевненість у тому, що я можу все. Я знаю, що МОЯ МУЗИКА має бути почутою і Я продовжую створювати для вас і для себе музику, пісні, наповнені сенсами, емоціями, продовжую експериментувати, продовжую робити те, що я ВМІЮ і дуже ЛЮБЛЮ. 

Вдячна кожному за підтримку і теплі слова, за те, що вірили в мене, вболівали та підтримували мене! Далі більше".

Інші статті на цю тему

tsymbal-i-ko
Arutyunovacover

Дівчина взяла участь у шоу "Голос країни" та потрапила до команди Артема Пивоварова

koncert

Лунали українські і світові хіти

коментарі