Важливо :: 13 вересня 2020 20:55 , Дмитро Лук'яненко
sosed

"Я просто приходжу, і роблю що можу"

Волонтерський проєкт "Добрий сусід" хоче заснувати свій бізнес, щоб більше допомагати тим, хто цього потребує

Четвертий рік вони ремонтують житло тим, кому вкрай потрібно поліпшити житлові умови.

Спочатку це були ті, хто постраждав від війни. Потім, коли пробоема зруйнованого бойовими діями житла у Краматорську перестала бути такою гострою, вони переключились на багатодітні та малозабезпечені сім'ї.

Іноді серед їх підопічних трапляються і такі сім'ї, де через несприятливі житлові умови соціальні служби мають вилучити дітей. Тоді вони беруться за ремонт саме дитячих  помешкань, щоби діти мали змогу залишитись вдома.

Через пандемію вірусу кількість волонтерів проекту зараз помітно зменшилася, але частина з них не припиняють працювати. Більше того, волонтери планують відкрити власне підприємство - столярну майстерню. Вони планують частину доходу від свого соціального підприємництва перенаправляти на розвиток "Доброго сусіда" та збільшення об'ємів ремонтів для тих, кому це вкрай потрібно.

Більше дивіться в нашій невеличкій відеоісторії.

Матеріал опубліковано в рамках програми Media Emergency Fund, яку реалізує Львівський медіафорум, за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED). Погляди авторів цього матеріалу не обов'язково збігаються з офіційною позицією NED

----------------

реклама

Необходим поисковый магнит? Выбрать поисковые магниты и комплектующие можно на сайте magnit-nebo.ru. Большой ассортимент качественных поисковых магнитов с плотным никелевым антикоррозионным покрытием, выполненые из качественных марок сплавов, сохраняющих магнитную силу десятилетиями.

Інші статті на цю тему

84324008_1281552642053647_457891381164113920_o

Куди піти у Краматорську цього тижня

vilna-hata-kramatorsk

Злодії винесли комп'ютери та інструменти проєкту "Добрий сусід"

zbirka-rozkvitla-vilha (1)

Краматорські митці та мисткині презентували спільну поетичну збірку

коментарі