Цікаво :: Куди піти :: 08 лютого 2021 18:22 , Олексій Ладика
dosug-v-kramatorske

Як цікаво провести дозвілля у Краматорську цього тижня

Анонси заходів на 8-14 лютого

Театр, кіно, тренінги для бізнесменів, лекція про знімання відео - розповідаємо, як можна цікаво провести дозвілля у Краматорську цього тижня

Тренінги для представників бізнесу

Що: останній 4-ий потік проєкту "ЕRА" за сприяння USAID «Економічна підтримка Східної України» - безкоштовні тренінги для представників бізнесу

"Бізнес-планування" - 9-11 лютого, з 9.30 до 15.00

"Iнтернет-продаж" - 16-18 лютого з 9.30 до 15.00

Реєстрація за посиланням

Контакти менеджера проєкту: 067 467 86 94

Інтенсив «Документальний театр: теорії/практика»

test

Коли: 11-21 лютого

Де: з 11 по 16 лютого програма буде проходити онлайн, з 17 по 21 лютого відбудуться репетиції вистави учасників інтенсиву разом із лектором

Що: Інтенсив "Документальний театр" - це теоретично-практичний курс, під час якого учасники познайомляться з історією, методологією та спробують створити власну виставу у напрямку документального театру.

Лектор Андрій Май – український театральний режисер, актор, педагог, куратор фестивалів «Лютий», «Тиждень актуальної п'єси», «Документ». Один з засновників течії «української нової драми». Працював у національному театрі в Києві, створював міжнародні документальні постановки та ставив їх в Німеччині, Литві, Австрії, Словаччині, Польщі. 

Як потрапити: участь безкоштовна за реєстрацією 

Вечори французького кіно

test

Коли: 12-21 лютого

Де: Онлайн за посиланням (безкоштовно)

Що: Французький Інститут в Україні та компанія «Артхаус Трафік» запрошують глядачів на 16-й фестиваль «Вечори французького кіно». Цьогоріч фестиваль пройде безкоштовно в онлайн-форматі.

Програма:

  • «Очистити історію»
  • «Лише тварини»
  • «ДНК»
  • «Правда»
  • «Відчайдушні втікачі»

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами та будуть доступні на території всієї країни.

Лекція: «Створення відео: світло і колір»

test

Коли: 12 лютого, 18:00

Де: "Вільна Хата" (вул. Двірцева, 28)

Що: Слухачі лекції "Створення відео: світло і колір" дізнаються про основи роботи зі світлом у знімальному процесі, про те, як користуватись природним та штучним світлом, про специфіку роботи зі студійним світлом, про те, як адаптувати власне обладнання до умов зйомки, а також про теорію кольору та його значення у роботі відеомейкера.

Лекцію проведе Сергій Мірошниченко – автор та викладач навчальної програми з виготовлення мультимедійного контенту «DRUZI MEDIA STUDIES» в Костянтинівці, працює як відеомейкер для низки українських та міжнародних організацій, має досвід у сфері фото та відео понад 8 років.

Як потрапити: вхід вільний

Якщо ви хочете проанонсувати ваш захід, пишіть нам у приватні повідомлення у Facebook або на електронну пошту KramatorskPost@gmail.com з темою листа "Для афіші".

-----------

реклама

Узнать условия проживания в любом санатории, отеле, базе отдыха в Украине, пансионате или спа отеле можно, воспользовавшись сайтом citybreak.com.ua. Запланируйте отдых и получите массу положительных эмоций.

Інші статті на цю тему

anonsi-zahodiv-u-kramatorsku
anons-zahodiv-u-kramatorsku-21-27-lyutogo-2022

Добірка найцікавіших та найкорисніших заходів Краматорська

image (3)

Завдяки розголосу в закладі з'явився генератор і тепер жодні блекаути рибкам не загрожують

коментарі