Цікаво :: Review :: 16 квітня 2021 19:07 , Краматорск Пост
aviakvitok

Як і де знаходити дешеві авіаквитки: поради для бюджетних перельотів

містить рекламні лінки
Дешеві квитки часто являються не забаганкою, а необхідністю.

Найпростіший варіант, як придбати недорогі квитки – купити авіаквитки онлайн https://otpusktime.com/uk/aviatickets/, такий спосіб економить час, дозволяє не покидати навіть домівку, щоб провести платіжну операцію. Існує безліч переваг в недорогих квитках, але головна, звичайно, це більше коштів на саму подорож, а не на переліт.

Планування подорожі та дешеві квитки

В умовах, які наразі сформувалися у світі, планування подорожі просто необхідність. Якщо раніше можливо було просто розв’язувати питання за декілька днів, то тепер потрібні тижні на правильне планування.

Головне, що потрібно враховувати – ціна квитків. Чому це так важливо:

  • квитки, куплені заздалегідь зазвичай коштують менше;
  • завдяки покупці квитків можливо детальніше спланувати подорож по даті;
  • квитки в наш час – гарантія подорожі, особливо в період пандемії.

Детальна інструкція як забронювати квитки на літак завжди потрібна на перших етапах планування. Туристи, які вже встигли адаптуватися під нові умови подорожей, рекомендують мати одразу декілька підходів – розглядати квитки з «плаваючими» датами, а також квитки на визначену дату.

Різниця в ціні та датах

«Гнучкі» дати дозволяють змінювати план поїздок. Зазвичай такі квитки продаються з непоганими знижками. Гнучкість може бути на декілька днів чи навіть місяців. Різниця залежить від компанії, умов покупки та обміну. В такому варіанті легше вибрати найдешевшу дату вильоту та прибуття.

Для туристів, які планують подорож, але не прив’язані до дат, варіант «гнучких» квитків оптимальний. Наприклад, мандрівник хоче на якийсь час полетіти на Балі – у нього є ідея, де жити і які куточки мальовничого острова відвідати. Він вибирає сезон, а далі вже спирається на принципи економії, підбирає дні, коли квитки максимально дешеві.

С квитками на фіксовані дати справи складаються інакше. Для економії існує тільки один варіант – купувати квитки заздалегідь, інакше, чим ближче до дати вильоту, тим складніше знайти самі дешеві квитки. В такому випадку потрібно підстроювати весь відпочинок під дати й тоді можуть з’явитися самі неочікувані перешкоди.

Порося в окулярах

Декілька варіантів – справжня знахідка для туристів. Система працює дуже просто, мандрівник знає, що хоче відпочити на островах – по цьому принципу він знаходить самі дешеві квитки для декількох країн, які підходять під вимоги. В такому варіанті працює ефект неочікуваної події, начебто випадковість чи доля вирішує якість відпочинку.

Час покупки квитків

Далеко не кожен турист хоче розраховувати на волю випадковості. Що стосується запланованих подорожей, тоді є декілька порад:

  1. Якщо подорож планується через 3-6 місяців, краще розглядати регулярні авіакомпанії.
  2. Лоукости будуть вигідними тільки для перельотів, спланованих за декілька днів до вильоту.
  3. Влітку по всім маршрутам ціни дорожче, чим взимку. Сезон дуже впливає на ціни на острови, а ось в Європу ціна буде нижча в теплий сезон.

Сезони не завжди мають таке велике значення. В деяких країнах між сезонами зберігається тепла погода. Якщо турист не прив’язаний до відпустки, інших факторів, йому краще вибрати міжсезоння. Так вдасться купити дешеві квитки для всієї сім’ї.

Лоукости проти авіакомпаній

Часто туристи віддають перевагу лоукостам, думаючи, що вони завжди дешевше. Потрібно також розуміти, що лоукости позбавлені багатьох комфортних умов. Замовляючи дешеві квитки на лоукості можна переплатити за багаж чи інші базові послуги – вони скоріше всього знадобляться, якщо подорож буде з дітьми. Ціну на квиток потрібно розглядати, як частину загального бюджету та враховувати, чи дешевизна окупиться додатковими витратами.