Важливо :: Життя громади :: 03 березня 2022 09:47 , Дмитро Лук'яненко
maskuvalni-sitky-01

Як краматорські "спайдервумен" та "спайдермени" допомагають боронити Україну

У волонтерському центрі "Разом до перемоги" люди виготовляють маскувальні сітки для наших воїнів. Як їм допомогти, та що зробити, щоб робота не зупинилась

"Онуки називають мене Спайдервумен", - каже пані Лариса, волонтерка центру "Разом до перемоги", де вона та ще кількадесят людей плетуть маскувальні сітки для фронту.

test

Пані Лариса майже не стримує сліз. Ій болить за те, що тут відбувається, болить за те, що вона не може зараз притиснути до себе онуків. Вон живуть зі своїми батьками на Кіпрі, але пишуть, дзвонять, надсилають фото, на яких вони та інші люди виходять на вулиці та площі Кіпру з прапорами України на її підтримку.

пані Раїса плете сітку

волнтери виготовляють матеріали для маскувальних сіток

Зараз в Центрі дуже людно. Хтось нарізає тканину на довгі смужки, які вплітають в основу, хтось зайнятий іншими справами. Щодня 50-60 людей приходять сюди, щоби приділити кілька годин допомозі нашій обороні. Серед них буває пані Сталіна Чубенка, мати нашого героя Степана, якого терористи закатували і вбили в 2014 році.

волонтери плетуть маскувальну сітку

волонтер центру виготовляє сітку

"Немає проблем з тим, щоби виготовляти сітку та доправляти її бійцям, - каже пані Надія, кервниця центру. - Вистачає рук, вистачає грошей, бо люди допомагають грошима теж. Але є проблема з матеріалом. Закінчується сітка-основа.

пані Надія керівниця центру

Це рибальська сітка з мйцної синтетичної нитки з розміром вічка 40х40 мм. ЇЇ в нашій країні виготовляють тільки в Харкові. На півтора дні її в нас залишилося. В пʼятницю майстерня стане, якщо сітку не підвезуть".

Враховуючи що в Харкові зараз дуже напружений стан, і ворог безперервно атакує місто, знайти та доправити сітку в Краматорськ буде непросто. Це можуть зробити хіба що війцськові, або Харківʼяни, які виіжджають з атакованого міста в наші края, де значно спокініше зараз. Якщо у когось є змога допомогти волонтерам з сіткою - телефіонуйте за номерами: (067) 291-04-88 (066) 229-28-86

всі зайняті роботою

А ще в Центрі тісно співпрацюють з розмовним клубом "Файно". І тут доречі можна придбати їх вироби - прикраси, вишиванки, сумки, патріотичну символіку - все ручної роботи і відмінної якості.

пані Надія

Пані Надія з гордістю та тугою показує фотографії з їх спільних заходів та акцій ще з віносно мирних часів. Але вони всі вірять що мир знов запанує, бо саме тому вони всі сюдий й приходять!

Інші статті на цю тему

Merkulovcover

Він з власного досвіду розповідає мешканцям центральної України що таке війна

Pakin (6)

У військовослужбовця залишилися батьки і сестра, дитина і вагітна дівчина

svyatogorsk

Чим живе зараз і про що мріє Святогірськ - напівзруйноване місто, що пережило окупацію, але на зламалося і вірить у відродження слави курортної перлини та місця сили

коментарі