Важливо :: Життя громади :: 12 лютого 2021 16:33 , Олена Круглова
programa-pidtrimki-zhitlovogo-fondu-kramatorska

Як наступні три роки будуть утримувати житловий фонд Краматорська

Міськрада затвердила Програму капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків на 2021-2023 роки

Програма капітального, поточного ремонту та реконструкції багатоквартирних будинків житлового фонду міста Краматорська на наступні три роки була затверджена Краматорською міською радою на сесії 27 січня.

Вона передбачає фінансування низки заходів з термомодернізації, реконструкції, капремонту та поточного ремонту житлового фонду Краматорська.

Програма спрямована також на забезпечення функціонування автоматизованої системи оперативного реагування на звернення громадян.

Фінансування заходів Програми планується забезпечувати коштами міського, обласного та державного бюджетів, а також коштами співвласників багатоквартирних будинків та кооперативів.

Повністю за бюджетний кошт протягом трьох років планується виконання заходів на загальну суму 136 млн. 415 тис. грн.

При чому більшу частину, а саме, 134 млн грн передбачено витратити на капітальний, поточний ремонт та реконструкцію багатоквартирних будинків. Ці кошти підуть на поточний та капітальний ремонт стін та фасадів, термомодернізацію та капремонт місць загального користування тощо.

Меншу частину у розмірі 2 млн 415 тис. грн витратять на утримання «Об'єднаної диспетчерської служби», яка через «Контакт-центр Краматорська» приймає заявки мешканців міста з питань житлово-комунального господарства, передає та контролює їх виконання комунальними організаціями міста.

За умови співфінансування з боку співвласників або ЖБК будуть здійснюватися ремонти ліфтів, покрівель, вимощень, а також капремонт внутрішніх мереж опалення, електричних мереж, водопостачання та водовідведення. На ці заходи з бюджету виділяють 53 млн.грн.

Доля мешканців багатоповерхівок визначається механізмом співфінансування, що зазначений у Програми, і становить фіксовані 5% при здійсненні капремонтів ліфтів. При здійсненні капремонтів покрівлі, вимощень, централізованого опалення тощо ці 5% є базовими і застосовується для двоповерхових будинків. Розрахунок відсотка для будинків більшої поверховості здійснюється шляхом додавання до базового 2 % за кожен поверх починаючи з третього.

Також в Програмі зазначено, що при розподілі бюджетних призначень на капітальні ремонти та реконструкцію житлового фонду, першочергово будуть плануватися роботи у багатоквартирних будинках, співвласники яких погодились на співфінансування та мають необхідну суму коштів.

Провести ж капремонт одного конструктиву будинку на умовах співфінансування його мешканці мають право один раз на три роки.

-----------

реклама

Женщина в теле тоже может выглядеть шикарно! На сайте belpodium.ru представлена красивая женская одежда больших размеров. Огромный выбор стильной одежды по доступной цене.

Інші статті на цю тему

sesiya-miskoyi-radi (1)

Депутати затвердили Програму будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Краматорська на 2021-2025 роки

gurtozhitok-dlya-vpl (1)

На черзі - облаштування прилеглої території

centralnaya-gorodskaya-biblioteka

Средства нужны на корректировку проекта капремонта Центральной библиотеки

коментарі