Корисно :: Пояснюємо :: 03 грудня 2020 08:25 , Олена Круглова
subsidiya-ta-pilga-pri-zmini-postachalnika-gazu

Як отримувачам комунальних субсидій та пільг попередити УПСЗН про зміну постачальника газу

Тепер це можна зробити без відвідування УПСЗН

У нашому попередньому матеріалі ми вже писали, що у разі зміни постачальника газу мешканцям Краматорська, які отримують субсидії та пільги на комунальні послуги, необхідно самостійно повідомити про це управління праці та соціального захисту населення.

Для цього можна залишити заяву у спеціальній скринці за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 23 – для отримувачів житлових субсидій або вул. Маяковського, 24 – для отримувачів пільг.

Наразі з'явилася можливість повідомити про зміну постачальника природного газу, не відвідуючи абонентський відділ УПСЗН. Про це повідомила прес-служба Краматорської міської ради.

Поліна Гришичева, начальник УПСЗН інформує, що отримувачі житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги у Краматорську можуть знайти бланк заяви за посиланням https://bit.ly/36rdsGL, роздрукувати її або написати власноруч, та передати до УПСЗН наступними способами:

  • Відсканувати чи сфотографувати та відправити на електронну адресу управління utszn1426@krm.gov.ua
  • Відправити поштою на адресу управління вул. Героїв Небесної Сотні, 23, м. Краматорськ 84333

Нагадаємо, краматорці, які не уклали договір з постачальником газу, автоматично стали абонентами "Нафтогазу". Але діючий тариф для них дещо більший, ніж для тих, хто встиг змінити газопостачальника своєчасно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як укласти угоду з новим газопостачальником та Як повернути переплату за природний газ від попереднього постачальника.

Інші статті на цю тему

subsidiya

Мінсоцполітики підготувало інформаційний матеріал, який базується на найбільш поширених питаннях

gas

Для зручності споживачів відтепер подати заяву можна не тільки дистанційно

aparatna-narada-kramatorskoyi-miskoyi-radi (1)
коментарі