Корисно :: Пояснюємо :: 03 грудня 2020 08:25 , Олена Круглова
subsidiya-ta-pilga-pri-zmini-postachalnika-gazu

Як отримувачам комунальних субсидій та пільг попередити УПСЗН про зміну постачальника газу

Тепер це можна зробити без відвідування УПСЗН

У нашому попередньому матеріалі ми вже писали, що у разі зміни постачальника газу мешканцям Краматорська, які отримують субсидії та пільги на комунальні послуги, необхідно самостійно повідомити про це управління праці та соціального захисту населення.

Для цього можна залишити заяву у спеціальній скринці за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 23 – для отримувачів житлових субсидій або вул. Маяковського, 24 – для отримувачів пільг.

Наразі з'явилася можливість повідомити про зміну постачальника природного газу, не відвідуючи абонентський відділ УПСЗН. Про це повідомила прес-служба Краматорської міської ради.

Поліна Гришичева, начальник УПСЗН інформує, що отримувачі житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги у Краматорську можуть знайти бланк заяви за посиланням https://bit.ly/36rdsGL, роздрукувати її або написати власноруч, та передати до УПСЗН наступними способами:

  • Відсканувати чи сфотографувати та відправити на електронну адресу управління utszn1426@krm.gov.ua
  • Відправити поштою на адресу управління вул. Героїв Небесної Сотні, 23, м. Краматорськ 84333

Нагадаємо, краматорці, які не уклали договір з постачальником газу, автоматично стали абонентами "Нафтогазу". Але діючий тариф для них дещо більший, ніж для тих, хто встиг змінити газопостачальника своєчасно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як укласти угоду з новим газопостачальником та Як повернути переплату за природний газ від попереднього постачальника.

Інші статті на цю тему

dina-kvitancya-kramatorsk

Платити за комунальні послуги у касах двох банків стало дешевше

habarovskaya-38-kramatorsk

Газовики кажуть, що проводять планові ремонти

gazosnabzhenie

Заступник мера та начальник міськгазу посперечалися з приводу законності таких дій

коментарі