Цікаво :: Review :: 26 серпня 2023 11:37 , Краматорск Пост
zapchastyny-cover

Як підстрахуватися від купівлі несумісних запчастин до мотоблока

містить рекламні лінки
Вплив марки і моделі мотоблока на підбір запчастин до двигуна і редуктора. Де можуть критися відмінності між моторами з однаковими назвами? Основи пошуку запчастин для мінітракторів і мотоблоків

Єдиною великою проблемою для фермерів і городників під час експлуатації такої техніки стає її ремонт. Труднощі з'являються вже під час пошуку запчастин до мотоблока. У цьому матеріалі ми розповімо, як визначити їхню сумісність.

Запчастини до мотоблоків: основи підбору

Необхідність у запчастинах найчастіше виникає через неполадки в двигуні. Головне, що власнику варто пам'ятати — корисніше знати, який мотор встановлено на мототехніку, а не її марку та модель. Практично всі мотоблоки на українському ринку із заводу комплектуються ДВЗ стандартних типів. Це, наприклад, китайські бензинові 156F, P70F, 168F і 170F, дизельні 170D, 175D, 190N тощо.

Запчастини до мотоблоків: основи підбору

 

Складові частини двигунів з однаковою назвою переважно ідентичні та взаємозамінні. Тому в разі несправностей ви можете використовувати запчастини до мотоблока від іншого виробника для їх ремонту. Однак потрібно враховувати, що трапляються невеликі відмінності між такими компонентами:

  • Вихід колінвала. Діаметр вала зазвичай дорівнює 20 або 25 мм. Відрізняються і способи його посадки - під шліц, шпонку або конус.
  • Головка блока циліндра. У дизелях із повітряним охолодженням вона кріпиться на 2 або 3 болти.

Друге за частотою джерело поломок - редуктор. Запчастини на мотоблок до нього краще підбирати, відштовхуючись від двигуна. Як правило, один і той самий силовий вузол підходить одразу до кількох моторів. Тому відшукати в наявності сумісний механізм в інтернет-магазинах нескладно.

Рекомендуємо звірити дані в картці товару з розмірами деталі під заміну і візуально порівняти її з фото в каталозі.

Про запчастини для мінітракторів: базові знання

Про запчастини для мінітракторів: базові знання

 

Запчастини для мінітракторів у магазині https://tata-agro-moto.com підбирають майже за тими самими принципами, що й для решти фермерської сільгосптехніки. Щоб безпомилково купити деталь, можна піти двома шляхами:

  • Виходити тільки від моделі та бренду трактора. Цього часто виявляється достатньо для вибору навісного обладнання та більшості запчастин для мінітрактора.
  • Дізнатися тип і модифікацію ДВЗ. Ця інформація вказується на корпусі пристрою. Також вона прописується в супровідних документах до сільгоспмашини.

Через схожість конструкції низку запчастин для мінітракторів можна віднести до універсальних. До цієї категорії належать, наприклад, сидіння і підставки під них, ручки на дверцята кабіни.

Вигідні умови на купівлю запчастин для мінітракторів Foton, Jinma, Dongfeng та інших марок пропонує інтернет-магазин TATA Agro-Moto. На сайті компанії діють ціни від прямого постачальника, працює доставка по Україні з відправкою Новою Поштою в день оформлення замовлення.

Автор: Новіков Олександр Сергійович (експерт Tata-Agro-Moto).