Важливо :: Життя громади :: 16 грудня 2020 09:03 , Олена Круглова
karantinni-obmezhennya-pislya-novogo-roku

Як працюватимуть школи, ринки та торговельно-розважальні центри після Нового року

З 8 січня 2021 року Уряд посилює карантинні обмеження на два тижні

Для запобігання поширенню захворюваності на коронавірус Кабмін України своєю постановою впровадив низку додаткових карантинних обмежень, що почнуть діяти після новорічних свят.

В період з 8 січня до 25 січня 2021 року буде заборонено:

 1. Приймання відвідувачів закладами громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос та закладів громадського харчування в аеропортах.
 2. Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах та закладами, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:
  • - торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, на торговельних площах, не менш як 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень;
  • - торгівлі пальним;
  • - провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом.
 3. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.
 4. Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом  аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки.
 5. Приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, крім відвідування спортсменами національних збірних команд України та їх тренерами за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;
 6. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів (крім організації гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв), новорічних та різдвяних свят ялинки (без концертів та ярмарків, у тому числі продуктових).
 7. Робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї  години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.
 8. Діяльність непродовольчих ринків.
 9. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Ці карантинні обмеження вводитимуться додатково до вже існуючих, які вступлять в силу з 19 грудня цього року і стосуватимуться проведення святкових масових заходів, діяльності торгівельно-розважальних центрів та закладів громадського харчування напередодні новорічних свят.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі