Важливо :: Життя громади :: 02 вересня 2023 21:25 , Дмитро Глушко
obstril-kramatorska-2-veresnya-2023 (3)

"Як тут ударило! Все тремтить, балкон тремтить…”: Краматорськ знову потрапив під обстріл

Сьогодні в Краматорську пролунало три вибухи - ракети рф потрапили у багатоповерхівку, цвинтар та дорогу поблизу нього

Російські війська не дають спокою Краматорську. Сьогодні о 16:40 окупанти вдарили по цвинтарю, розташованому по вулиці Дружби. Пізніше пролунало ще три вибухи.

“Я нічого не чула, я з балкона вискочила, як тут ударило. Все тремтить, балкон тремтить…,” - так описує свої відчуття одна з мешканок сусіднього будинку. Жінка підкреслює, що це було зовсім несподівано і незрозуміло, навіщо було бити по кладовищі.

test

На місці прильоту утворилася вирва діаметром 5 метрів, зруйновано могили та пошкоджено сторожовий будинок. А у гаражний кооператив, що стоїть поруч, полетіли уламки від огорож і навіть винесло надгробки, тим самим додавши роботи комунальним службам. Також деякі з людей кажуть, що навіть бачили на дорозі білі капці, в яких ховають.

test

test

test

test

Щодо постраждалого майна, то люди відбулися вибитими вікнами, при чому лише в дерев'яних рамах. Також побило шифер у гаражному кооперативі, а деякі з власників тих самих гаражів не могли взагалі потрапити всередину, тому що двері заклинило.

“Я збирався в гараж ставити машину, але я ще там не був і не відкривав навіть. Мені пощастило, що продавчиня в магазині "Джерельце" затримала ненадовго. А потім я чую, десь там, з боку цвинтаря, як два постріли було... Але я так зрозумів, підбили щось, а потім дивлюся, як щось летить. І я тільки встиг сказати: Он, дивись, летить щось. І воно потім як лупане,” – розповідає мешканець Краматорська Володимир.

Багато жителів постраждалого району могли спостерігати, як боєголовка спускається на парашуті. Звичайно ж розкидані містом хвостовики, які краматорчани могли спостерігати ще у 2015 році, і цього разу змогли налякати городян. Один із таких ракетних прискорювачів упав біля перехрестя пр-т Незалежності (колиш. вул. Двiрцева) та бул. Краматорського. Поруч із ракетною частиною можна було помітити поліцейських і рятувальників, які задля демонстрації її розміру ставали поряд, показуючи, що ця частина завдовжки з людський зріст.

test

Якщо біля перехрестя постраждало лише асфальтове покриття, то в будинку №1 по вул. Я. Мудрого такий хвостовик наробив біди. Металева болванка влетіла в дах двоповерхового будинку та по діагоналі пробила кілька кімнат місцевої мешканки Олени.

Жінка каже, що в цей момент готувала на кухні, як пролунав гуркіт і кімната заповнилася димом. Намацавши двері, вона змогла вибратися з квартири. Коли дим розвіявся і жінка трохи прийшла до тями, то виявила, що все в її квартирі догори дригом. Підійшовши ближче до місця прильоту, вона побачила сусідську квартиру, у підлозі якої лежали залишки від РСЗВ "Ураган". Зараз жінка намагається заспокоїтися і думає, як тепер їй жити в таких умовах.

test

test

test

test

test

test

На цей час про постраждалих жодних звернень до місцевих лікарень або на гарячу лінію екстрених служб не надходило.

Інші статті на цю тему

Stepanenkoreturncover

Яна та Наталія Степаненко, які постраждали під час обстрілу вокзалу у Краматорську, повернулися додому в Україну

enemycover

Він перебуває під вартою понад два місяці

IMG_0699
коментарі