Важливо :: Життя громади :: 22 січня 2020 17:53 , Олексій Ладика
vecir-poeziyi-poezii-6

Вірші про краматорське хоку, білоруська мова: як у Краматорську проходять Вечори Поезії

Подивіться фото і відео з останнього заходу

У Краматорську на базі молодіжної платформи "Вільна Хата" майже щомісяця проходять Вечори Поезії. Щоразу ця подія збирає десятки людей, які люблять читати вірші або слухати, як читають інші.

Ось наше невелике відео з останнього Вечора Поезії.

Учасники таких вечорів читають як власні вірші, так і поезії інших авторів – як відомих, так і не дуже. Під час останнього заходу, наприклад, лунали вірші Івана Франка, Лесі Українки, Сергія Жадана, Артема Полежаки та інших. 

Під час поетичних вечорів лунає дуже багато мов: вірші читають не лише українською та російською. Наприклад, в останній раз були також вірші білоруською, польською та сербською мовами. 

Наступний Вечір Поезії заплановано на лютий. Коли організатори точно визначаться з датою та часом проведення, ми вам повідомимо. А щоб не пропустити анонс цієї події, радимо підписатися на сторінку Kramatorsk Post у Фейсбуці та на наш канал у Телеграм.

вечір поезії поэзии (1) вечір поезії поэзии (3) вечір поезії поэзии (4) вечір поезії поэзии (5)  вечір поезії поэзии (7) вечір поезії поэзии (8) вечір поезії поэзии (9) вечір поезії поэзии (10) вечір поезії поэзии (11) вечір поезії поэзии (12) вечір поезії поэзии (13) вечір поезії поэзии (14)

Інші статті на цю тему

sasko-obrii
foto-obshhego-vida-prezentacii
zbirka-rozkvitla-vilha (1)

Краматорські митці та мисткині презентували спільну поетичну збірку

коментарі