Цікаво :: Review :: 17 грудня 2021 15:36 , Олексій Ладика
pohmuri-foto-kramatorska

Як у повісті Стівена Кінга: 15 атмосферних і похмурих фото туманного Краматорська

Якби "король жахів" Стівен Кінг потрапив у Краматорськ цього тижня, то він напевно надихнувся би написати якесь продовження його повісті "Туман"

А все тому, що туман вже четвертий день огортає Краматорськ і наше місто виглядає таким самим похмурим, як і все, що відбувається у творах американського письменника.

Якщо ви не читали "Туман" Кінга і не дивилися фільм чи серіал "Імгла", зняті за цим твором, то ось, у чому там суть: маленьке американське місто раптом огорнув сильний туман. Але це не просто туман, там мешкають якісь істоти, що знищують усе живе, у тому числі людей. Головні герої ховаються у супермаркеті, а потім наважуються вирватися з магазину. І ось на спробах знайти вихід з туману повість і завершується. Схоже закінчення і у серіалу "Імгла", а ось у фільму інше і доволі похмуре завершення, та не будемо спойлерити 😉.

Ми озброїлися фотоапаратом і пішли блукати туманним Краматорськом, щоб спробувати уявити, яким би воно виглядало у повісті Стівена Кінга:

testtesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttest

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

huan-karlos

Американський фотограф Хуан Карлос, який працював в Іраку та Афганістані, розповів, чим війни в цих країнах відрізняються від того, що відбувається в Україні

pechi-kramatorsk

Краматорці готують їжу на вогнищах

pidsumku-roku

Усі підводять підсумки року, що минає, і ми підведемо. Але будемо це робити у дусі часу - не довгими текстами, а фотографіями.

коментарі