Цікаво :: Review :: 26 січня 2023 19:49 , Краматорск Пост
filtry-dlya-vody

Як вибрати фільтри-глечики для води

містить рекламні лінки
Низька якість води з водопровідних кранів потребує більш якісних систем фільтрації. Найпростішим та найефективнішим рішенням проблеми є придбання компактного і зручного фільтра-глечика.

Невеликий пристрій дає змогу швидко та зручно очистити достатню  кількість води для приготування обіду або вечері. Щоб вибрати оптимальний варіант, що підійде для вашої кухні, орієнтуйтеся на кілька простих порад.

Особливості фільтрів-глечиків

Серед переваг, які впливають на рішення купити фільтри-кувшини для води, можна виділити наступні:

  1. Зручна форма. Завдяки різноманіттю та широкому асортименту продукції можна вибрати оптимальні за формою та дизайном моделі, що будуть пасувати до вашої кухні. Наприклад, круглі фільтри-глечики легко доповнять інноваційний дизайн, а прямокутні набагато легше та компактніше помістяться в холодильнику.
  2. Не потребують підключення. Всі моделі таких пристроїв працюють автономно, незалежно від під’єднання до водопроводу. Вони можуть бути використані не тільки для кухні, але й на дачі, відпочинку на природі та у подорожах. В будь-якому разі можна підібрати оптимальну модель з найбільш пристосованими для експлуатації властивостями та габаритами.
  3. Простота використання. Завдяки продуманій конструкції фільтром-глечиком легко може скористатися навіть дитина. Сам процес очищення також не займає багато часу, забезпечить необхідною кількістю якісної та смачної рідини за лічені хвилини.
  4. Ефективність. З огляду на розміри та швидкість роботи подібні пристрої є надзвичайно ефективними та кардинально змінюють склад рідини, що пропускається крізь мінімум три різні шари фільтрації. Єдиний мінус у цьому випадку – це періодична заміна фільтруючих елементів, які забиваються набагато частіше, ніж проточні стаціонарні системи.
  5. Низька ціна. Ви можете підібрати фільтр-глечик в межах вашого бюджету, не втрачаючи в якості, та отримати надійний і довговічний пристрій для квартири або заміського будинку.

На що орієнтуватися при виборі фільтра-глечика

Насамперед слід підібрати пристрій із достатнім для ваших потреб об'ємом. Тобто, ви можете вибрати або невелику компактну чашу для самостійного використання, або об'ємний глечик, що забезпечує чистою водою всю сім'ю. Також слід враховувати такі особливості:

  • бренд та змінні картриджі – є моделі, в яких передбачено їх встановлення з датою заміни, що дає змогу легко контролювати термін відпрацювання витратних матеріалів;
  • форма – можна підібрати будь-який варіант, що буде зручний та пасуватиме до інтер’єру;
  • загальний та корисний об'єм – зверніть увагу, що ці два параметри помітно відрізняються, що впливає на весь об'єм глечика.

Обираючи фільтр-глечик, орієнтуйтеся на зручність, практичність та ефективність. Такий пристрій є оптимальним варіантом для невеликої сім'ї, забезпечуючи її необхідною кількістю чистої води не тільки для пиття, а й приготування їжі.