Цікаво :: Review :: 26 липня 2022 15:18 , Краматорск Пост
uw

Як відбілити жіночу білизну

містить рекламні лінки
Недорогі комплекти жіночої білизни нерідко втрачають первозданний білий колір, це відбувається через недотримання рекомендацій з прання і навіть зберігання.

Занадто висока температура, спільне прання з кольоровими речами, а також використання низькоякісних порошків, все це негативно позначається на кольорі. Якщо ви ще не знаєте, де в Україні купити жіночу білизну оптом, обов'язково загляньте в інтернет-магазин Indena: https://indena.com.ua/ua/.

Підготовка до прання недорогих комплектів жіночої білизни

Перед тим, як почати прання, обов'язково знайдіть інформаційний ярличок, він є навіть на недорогих комплектах жіночої білизни. Зверніть увагу, чи можна замочувати білизну в гарячій воді, прати в пральній машині, відбілювати хімічними засобами. Також важливою є рекомендована температура прання, в більшості випадків вона не повинна перевищувати 40 ˚С.

Перш ніж використовувати сильнодіючі відбілювачі, оцініть ефективність кисневого відбілювача. Засоби з подібним складом досить м'які і не псують мереживо навіть на недорогих комплектах жіночої білизни.

Народні засоби відбілювання спідньої білизни

Куплену оптом у виробника жіночу білизну можна ефективно відбілити добре знайомим нашатирним спиртом. Для цього 3 ст.л. розчиняють у літрі гарячої води та додають 2 ст.л. порошку для білого. Білизну акуратно попрайте руками і додатково залиште замоченою на 2-3 години.

Наступний спосіб підійде, якщо куплена у виробника нижня білизна має абсолютно натуральний склад та позначку «100% бавовна». У ємності з'єднайте:

  • пральний порошок - 250 г;
  • відбілювач (порошковий) - 4 ст.л.;
  • соду - 1 ст.л.;
  • олію - ​​4 ст.л.;
  • окріп – 10 л.

Компоненти ретельно перемішайте, помістіть білизну та поставте каструлю на повільне нагрівання на 20-25 хвилин. Вимкніть нагрівання, залиште білизну на добу та періть у пральній машині.

Іноді купуючи жіночу білизну оптом від виробника, ви можете помітити нерівномірні жовті смуги, які говорять про неправильне зберігання на складі. Відбілити таку білизну можна господарським милом та содою.

Комплект намочіть, натріть господарським милом, помістіть у каструлю та залийте 3 л гарячої води. Всипте 3 ст. соди та варіть протягом 60 хвилин. Речі ретельно прополощіть у проточній воді.