Цікаво :: Review :: 30 березня 2023 17:43 , Краматорск Пост
credyt

Як взяти кредит без передоплати?

містить рекламні лінки
Як би банально це не звучало, кожному з нас іноді потрібна грошова підтримка.

Прикладів можна навести безліч. Необхідно оплатити лікування або придбати побутову техніку, сплатити за навчання або терміново погасити кредит. Пощастило тим, у кого є близькі люди, готові фінансово підтримати у скрутну годину. Якщо таких людей поруч немає, вихід один – брати гроші в борг. Простіше кажучи, брати кредит.

Як взяти чесний кредит без передоплати, застави і комісій?

Кредитний ринок в Україні представлений декількома сегментами, що мають різні погляди на кредитування та пропонують відповідні процедури надання позик. Якщо ваша мета взяти кредит без передоплати, рекомендуємо посилання https://finx.com.ua/kredit-bez-predoplaty, де можна отримати гроші в борг на найбільш прозорих умовах.

Банки

Банківське кредитування сьогодні більшою мірою сконцентроване на видачі великих сум, в тому числі за програмами житло та авто в кредит. Ці кредитні продукти не можна назвати прозорими, оскільки банк зобов’язує позичальника платити не лише процент по ануїтету, а ще й комісію.

Щодо споживчих кредитів, тут також не все так просто. Більшість установ ретельно перевіряє потенційного клієнта на платоспроможність, а також звіряє дані позичальника з даними УБКІ (Українське бюро кредитних історій).

МФО

Мікрофінансові організації (МФО) демонструють найбільш гнучкий підхід до процедури надання кредитів. Ці установи не перевіряють кредитну історію позичальника та не потребують підтвердження його платоспроможності.

МФО достатньо з’ясування особи клієнта (українське громадянство, юридична дієздатність відповідно до встановлених законом вікових рамок, відсутність судимостей) та його зареєстрованості в податковій системі України.

Для оформлення мікропозики необхідно:

  • на сайті МФО вибрати умови кредитування, зареєструватися, надати особисті дані (паспорт, ІПН, банківська картка), відправити заявку на розгляд;
  • якщо кредит затверджено, відвідати найближче представництво МФО для підписання документів.

Позичальник отримує позику після затвердження та підписання договору. Ніяких прихованих відсотків МФО не знімає. Так можна отримати кредит на суму до 50 тис. грн. на максимально зручних та прозорих умовах, в тому числі без передплат та комісій.

Ломбарди

Ломбарди здатні досить оперативно надавати кредитні кошти, але ціна послуги для позичальника – передача майна в заставу. Щодо прихованих комісій, різні установи поводять себе по різному. В будь-якому випадку слід уважно ознайомитися з умовами договору, перш ніж щось підписувати.