Важливо :: Життя громади :: 15 червня 2021 16:04 , Олексій Ладика
trucam-u-kramatorsku-patrulna-policiya

Як запровадження TruCam у Краматорську позначилося на кількості ДТП: статистика

На трьох з чотирьох вулиць кількість аварій зменшилася

З листопада 2019 року патрульні поліцейські у Краматорську почали використовувати прилади для вимірювання швидкості TruCam. Наразі вони є на бульварі Краматорському, вулицях Олекси Тихого, Танкістів та Двірцевій. За словами командира батальйону патрульної поліції у Краматорську та Слов'янську Олександра Малиша, вони дали результат.

"На ділянках доріг, де поліцейські працюють з приладом TruCam, за рік значно зменшилась кількість ДТП, тому що водії починають підсвідомо дотримуватись швидкісного режиму", - сказав командир патрульних на пресконференції 11 червня.  

У патрульній поліції надали Kramatorsk Post статистику по кількості ДТП за пів року до запровадження TruCam (з 1 травня до 1 листопада 2019 року) і через пів року після запровадження (з 1 листопада 2019 до 1 травня 2020 року). 

Так, за пів року до запровадження TruCam на вул. Танкістів сталися вісім ДТП, а за наступні пів року - всього три.

На бульварі Краматорському за шість місяців до TruCam сталися 17 аварій, за наступні шість місяців - 14. На Олекси Тихого за пів року до запровадження TruCam сталися 42 ДТП, за пів року після запровадження - 37. 

Лише на Двірцевій статистика йде врозріз із попередніми вулицями: 15 ДТП до запровадження TruCam і 18 після запровадження.

Більше про те, що Олександр Малиш розповів про ситуацію на дорогах, корупцію в патрульній поліції, боротьбу з алкомаркетами, стрітрейсерами і хуліганами - читайте на сайті Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

nezakonni-tovari (1)
dtp-perepelycia

Суд виніс вирок, з яким не згодні родичі загиблої

Patrolpolicecover

Пресофіцерка підрозділу розповіла, чим він займається та кого запрошують на службу

коментарі