Цікаво :: 15 вересня 2020 12:08 , Краматорск Пост
stomatolog

Як часто потрібно ходити до стоматолога

Стоматолога варто відвідувати хоча б раз на рік, а краще це робити один раз на півроку.

Але через те, що зараз всі живуть в скаженому ритмі життя і побоюються стоматологів, мало хто доходить до нього, щоб лікувати свої зуби на початку захворювань. Так робити не потрібно, адже куди простіше позбутися від невеликого карієсу без установки пломби, ніж, коли зуб весь карієс покриє і доведеться видаляти нерв. Така процедура стане болючою, ніж просто зверху висвердлити шар карієсу, в такому випадку больових відчуттів ви не відчуєте. Кваліфікований стоматолог в Київі в Familia допоможе вилікувати ваші зуби.

Варто знати, що завдяки профілактичним прийомам ви зможе виявити проблему з зубами ще на ранній стадії. Тим самим ви зможете полегшити собі процес лікування, а також скоротити витрати грошей. Але ж захворювання зубів, як правило, підкрадаються непомітно і довгий час не дають про себе знати.

Багато хто помилково вважає, що щоденний домашній догляд за зубами – це гарантія здоров’я зубів, але це не зовсім так. Звичайно, правильний догляд за зубами вкрай важливий, але все ж на 100% це ніяк не може гарантувати повний захист від виникнення запальних захворювань.

Домашній догляд за зубами і яснами обов’язково потрібно одночасно поєднувати з профілактикою і професійним лікуванням у стоматолога.

Частота відвідування стоматолога буде прямо залежати від вашого стану зубів. Наприклад, якщо порожнина роту в хорошому стані, то цілком вистачить одного відвідування лікаря в півроку, щоб контролювати процеси в ротовій порожнині. Якщо у зубів є схильність до зубних захворювань, тоді відвідувати стоматолога необхідно кожні три місяці.

Коли необхідно збільшити частоту відвідувань?

Є ряд причин, за якими потрібно частіше відвідувати кабінет стоматолога

  • Під час вагітності та в період годування груддю
  • Десна кровоточать або ж схильні до цього процесу
  • Виникнення кишень, розташованих між зубами і яснами куди якраз можуть потрапляти залишки їжі
  • З рота відчувається неприємний запах
  • Є відчуття болю чи просто неприємні відчуття під час вживання їжі
  • Потрібно кардинально змінити раціон, наприклад, це може бути дієта за медичними показаннями

Огляди у стоматолога рекомендовано поєднувати з профілактикою. До профілактичних заходів можна віднести наступні: відбілювання, видалення зубного каменю і нальоту. Всі ці процедури ви можете пройти в стоматологічній клініці Familia.

До того ж при відвидуванні стоматолога, ви може отримати всі необхідні навички з догляду за своєю ротовою порожниною. Стоматолог розповість, як потрібно правильно і якісно доглядати за своїми зубами, щоб вони залишалися здоровими і чистими. Це не відніме у вас багато часу і сил, а також грошових вкладень.

текст содержит рекламные ссылки

коментарі