Цікаво :: 14 серпня 2020 12:59 , Краматорск Пост
stul

Як вибрати стілець для школяра

Стільці для учнів повинні створюватися з якісних матеріалів, які відповідають стандартам безпеки.

Тут не повинно бути токсичних з'єднань. Важливо, щоб вони підтримували фізіологічно правильне положення тіла і сприяли нормальній циркуляції крові. Стільці для школяра повинні бути зручними. І всім цим вимогам в повному обсязі відповідають якісні шкільні стільці, представлені у великому асортименті на сайті kupistul.ua.

Відвідавши сайт, ви зможете у зручний для вас час ознайомитися з пропозиціями. Для вас - простий інтерфейс. І все вдало розподілено у відповідних розділах. Тут висока якість розумно поєднується з адекватними цінами. І подібне співвідношення вас не розчарує. Ви зможете проконсультуватися безкоштовно у фахівців по всіх виниклих питань. Зателефонувавши за номером, вам роз'яснять все важливе і допоможуть зробити правильний вибір. Доставка вашого замовлення буде оперативною та акуратною. Тут цінують клієнтів і гарантують якісне обслуговування і прекрасний сервіс.

При виборі стільця важливо враховувати зріст дитини. При зрості в дев'яносто сантиметрів висота ніжок стільця повинна бути двадцять два сантиметри. Якщо зріст сто двадцять сантиметрів, то висота ніжок стільця - тридцять сантиметрів. При зрості в сто сорок сантиметрів, висота ніжок стільця повинна бути тридцять сім сантиметрів. І якщо зріст школяра - сто шістдесят сантиметрів, то висота ніжок стільця має становити сорок сантиметрів.

Слід використовувати стільці з ортопедичною спинкою. Вона повинна повторювати вигини хребта і формувати правильну поставу школяра. Краще всього, щоб вона регулювалася по висоті, а також глибині. В результаті можна буде зафіксувати правильне положення дитини. Коли дитина сидить, лінія її стегон і спини повинні утворювати прямий кут.

Слід вибирати моделі, у яких висока спинка. Таким чином школяр буде впевнено спиратися на неї.

Для молодших школярів не бажано вибирати стільці з підлокітниками. В іншому випадку дитина буде спиратися то на один, то на другий підлокітник, і сформується неправильний прогин хребта. Важливо, щоб руки учня перебували на стільниці.

текст содержит рекламные ссылки

коментарі