Важливо :: Життя громади :: 14 березня 2022 14:31 , Краматорск Пост
evakuaciya-bahmetyeva

Який поїзд подадуть на евакуацію, можна дізнатись за 2-3 години до прибуття. Про виїзд з міста в нових умовах (відео)

Міська влада розповіла, як відбувається евакуація з Краматорська

Вчора було оголошено, що через численні обстріли, пасажирські поїзди більше не будуть ходити з Краматорська, а лише з Лозової, до якої потрібно буде діставатись електричками. Але попри все поки що знаходиться можливість доправити в Краматорськ і пасажирські потяги.

Та в нових умовах немає можливості анонсувати час і маршрут відправлення евакуаційних потягів хоча б за 12 годин, як це робилось раніше. Зважаючи на це, міський голова Олександр Гончаренко наказав заступниці начальника УЖКГ Олені Бахметьєвій, яка відповідає за організацію евакуації, оперативно інформувати про поїзди містян церез прес-службу виконкому, щоби люди встигли прибути до вокзалу.

"З моменту коли поїзд виїхав з Лозової, є 2-3 години, поки він дістанеться до Краматорська. Треба через прес-службу за цей час оперативоно проінформувати людей, що це за потяг і куди він їхатиме", - розпорядився мер. 

Оперативну інформацію про це можна дізнаватись на сторінці Олександра Гончаренка у фейсбуці або на офіційному телеграм-каналі міскої ради.

Ми також оперативно інформуємо про це через свої канали та соцмережі:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Олена Бахметьєва також розповіла, як відбувається процес евакуації на самому вокзалі.

За її словами, пасажирів запускають у будівлю через центральний вхід, а потім волонтери розподіляють іх по ттрьм залам: в один зал - пасжирів з дітьми до 5 років, в інший - з дітьми 6-15 років, в центальному залі залишаються всі інші. 

При подачі поїзда на посадку, першими до вагонів проводять пасажирів з малими дітьми, потім рахують вільні місця, що залишилися і доповнюють їх іншими пасажирвами. Все проходить організовано і без будь-якого безладу. Ночувати на вокзалі ніхто не залишається.

Нагадаємо також, що о 8 ранку щодня від залізничного вокзалу йдуть автобуси на Дніпро. Вартість проїзду 500 гривень. 

Інші статті на цю тему

Dmytrushkycover

Куди звертатися, якщо ви теж хочете виїхати

volunteerscover

Микола Єрьомко і Тетяна Бурикіна евакуювалися до Слов'янська два місяці тому. Окупанти розбили їхній дім, а вони зайнялися роздачею їжі малозабезпеченим мешканцям міста

siversk (5)

Краматорські волонтери намагаються переконати місцевих мешканців евакуюватися

коментарі