Важливо :: Життя громади :: 14 березня 2022 14:31 , Краматорск Пост
evakuaciya-bahmetyeva

Який поїзд подадуть на евакуацію, можна дізнатись за 2-3 години до прибуття. Про виїзд з міста в нових умовах (відео)

Міська влада розповіла, як відбувається евакуація з Краматорська

Вчора було оголошено, що через численні обстріли, пасажирські поїзди більше не будуть ходити з Краматорська, а лише з Лозової, до якої потрібно буде діставатись електричками. Але попри все поки що знаходиться можливість доправити в Краматорськ і пасажирські потяги.

Та в нових умовах немає можливості анонсувати час і маршрут відправлення евакуаційних потягів хоча б за 12 годин, як це робилось раніше. Зважаючи на це, міський голова Олександр Гончаренко наказав заступниці начальника УЖКГ Олені Бахметьєвій, яка відповідає за організацію евакуації, оперативно інформувати про поїзди містян церез прес-службу виконкому, щоби люди встигли прибути до вокзалу.

"З моменту коли поїзд виїхав з Лозової, є 2-3 години, поки він дістанеться до Краматорська. Треба через прес-службу за цей час оперативоно проінформувати людей, що це за потяг і куди він їхатиме", - розпорядився мер. 

Оперативну інформацію про це можна дізнаватись на сторінці Олександра Гончаренка у фейсбуці або на офіційному телеграм-каналі міскої ради.

Ми також оперативно інформуємо про це через свої канали та соцмережі:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Олена Бахметьєва також розповіла, як відбувається процес евакуації на самому вокзалі.

За її словами, пасажирів запускають у будівлю через центральний вхід, а потім волонтери розподіляють іх по ттрьм залам: в один зал - пасжирів з дітьми до 5 років, в інший - з дітьми 6-15 років, в центальному залі залишаються всі інші. 

При подачі поїзда на посадку, першими до вагонів проводять пасажирів з малими дітьми, потім рахують вільні місця, що залишилися і доповнюють їх іншими пасажирвами. Все проходить організовано і без будь-якого безладу. Ночувати на вокзалі ніхто не залишається.

Нагадаємо також, що о 8 ранку щодня від залізничного вокзалу йдуть автобуси на Дніпро. Вартість проїзду 500 гривень. 

Інші статті на цю тему

evakuavija

До Краматорського району повертається найбільша кількість евакуйованих

Donobl

Про це стало відомо на брифінгу у Краматорську

ambulence-vsi-poruch3

Австралійські волонтери розповіли, як це буде працювати

коментарі