Важливо :: Життя громади :: 24 березня 2022 18:37 , Олексій Ладика
gumdopomoga-ivahnenko

Їжа, памперси, прокладки: у Краматорську євангельські вільні християни роздають гуманітарну допомогу

З початку війни допомогу отримали близько 800 людей

У невеликому молитовному домі біля паспортного столу немає вільних місць і деяким людям доводиться стояти. У залі зібралися близько 70 людей - мешканці навколишніх будинків, люди, які дізналися про подію через соцмережі, хтось приїхав велосипедом, а хтось - старими автівками радянського виробництва. 

Люди слухають псалми під гітару, потім - проповідь пастора, а після того їм видають гуманітарну допомогу. Сьогодні це борошно, банка квасолі, зубна паста, памперси та жіночі засоби гігієни. Можна також взяти одяг.

З початку війни у Краматорську утворилося багато волонтерських ініціатив - люди організовуються, щоб допомагати один одному, особливо тим, хто опинився у скрутному становищі. Краматорська церква євангельських вільних християн "Божа сім'я" - одна з таких ініціатив. Майже кожного дня вона роздає гуманітарну допомогу - їжу, засоби гігієни та одяг. Паралельно проповідуючи Євангеліє.

"Сьогодні ви прийшли, тому що ми роздаємо гуманітарну допомогу. Приходьте у неділю, але вже для Ісуса Христа", - каже пастор церкви, 44-річний Юрій Івахненко, звертаючись до присутніх. У своїй проповіді він розповідає, що всі люди - грішники, і їм потрібно покаятись. 

test Пастор Юрій Івахненко перед роздачею гумдопомоги читає проповідь

"Бог сказав: "Возлюби свого ближнього, як самого себе". Зараз багато потреб у людей, і ми намагаємось проповідувати Євангеліє, розповідати про Ісуса Христа, що Він помер за наші гріхи, воскрес на третій день і кожен, хто в Нього увірує, покається у своїх гріхах, Ісус обіцяє зробити вільним від гріха. І все це супроводжується тим, що ми відповідаємо на потреби людей", - каже пастор журналістові Kramatorsk Post.

За словами пана Юрія, спочатку гуманітарною допомогою охопили мешканців двоповерхівок у районі паспортного столу - віряни розповіли своїм сусідам про таку можливість. Далі інформацію про допомогу почали передавати "сарафанним радіо", тепер підключили і соцмережі.

Для сьогоднішньої роздачі гуманітарної допомоги у церкві придбали 600 банок квасолі і 20 мішків борошна. За словами Юрія Івахненка, гроші на гумдопомогу віряни збирають з власних пожертвувань, також їм допомагають одновірці з інших міст - найбільше з Дніпра.

З початку війни у церкві роздали продукти, засоби гігієни та одяг близько 800 людям. Також віряни допомагають військовим - передали їм термоси, чаї, медикаменти, печиво та спальні мішки. Але найбільше, чим тішиться пастор Юрій Івахненко, це те, що багато людей покаялись і за місяць 21 людина хрестилася водним хрещенням. 

Це не останній раз, коли у церкві "Божа Сім'я" роздаватимуть гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує. Щоб дізнатись, коли буде наступний такий захід, можна зв'язатися з адміністраторами церкви Катериною (+380951331414) чи Іллєю (+380666181998) - пишіть у Вайбер або Телеграм. Або прийти на недільне богослужіння до церкви - вул. Ярослава Мудрого, 3 (перше служіння о 10:00, друге - о 12:15).

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

mitropolit-pcu-cerkva (3)

Владика Сергій відповів на три питання про війну, які турбують християн

Pakin (6)

У військовослужбовця залишилися батьки і сестра, дитина і вагітна дівчина

svyatogorsk

Чим живе зараз і про що мріє Святогірськ - напівзруйноване місто, що пережило окупацію, але на зламалося і вірить у відродження слави курортної перлини та місця сили

коментарі