reklama-v-kramatorsk-post-top
Важливо :: Життя громади :: 30 квітня 2020 18:51 , Олексій Ладика
rynok

З 1 травня у Краматорську запрацюють три ринки

Їх будуть контролювати і у разі порушень – закриють

1 травня у Краматорську відкриються три ринки ТОВ "Колгоспний ринок", розташовані по вул. Парковій, Маяковського та вул. Ринковій.

Про це стало відомо після сьогоднішнього засідання міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, повідомляє Краматорське самоврядування.

На це засідання, яке відбулося за участі міського голови Андрія Панкова, запросили представників адміністрацій агропромислових ринків Краматорська. Їм повідомили про постанови уряду та головного санітарного лікаря України, які дозволяють працювати ринкам, але лише якщо вони будуть дотримуватися усіх вимог.

Загалом є дев'ять обов'язкових до виконання вимог, і якщо ринок порушить бодай одну – його закриють.

"Представники трьох ринків ТОВ "Колгоспний ринок", розташованих по вул. Парковій, Маяковського та вул. Ринковій заявили про готовність до поновлення роботи вже від завтра [1 травня]. Вони гарантували виконання та додержання усіх вимог. Керівництво інших ринків буде повідомляти про готовність до відкриття Держпродспоживслужбу додатково", – йдеться у повідомленні.

Дотримання вимог ринками будет контролювати Краматорське міське управління Держпродспоживслужби у Донецькій області. Працівники відомства щоденно та позапланово будуть перевіряти ринки. Окрім того, на кожному ринку будуть постійно перебувати щонайменше два інспектора цієї служби.

У постанові головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка зазначається, що дозвіл надається на торгівлю харчовими продуктами на агропродовольчих ринках.

Інші статті на цю тему

avtobus-transport-passazhiry

Ситуація з коронавірусом у місті не покращується

karantin-koronavirus

Краматорськ - серед лідерів за рівнем захворюваності

lokdaun-kramatorsk

Промислове виробництво в основному впало, а ось роздрібна торгівля зросла

коментарі