Важливо :: Життя громади :: 14 серпня 2023 15:10 , Краматорск Пост
vpopaymentcover-1689152702yiNri

З деяких селищ Краматорського району примусово евакуюють дітей з батьками

Такі рішення приймаються у разі відмови батьків евакуювати дітей добровільно

388 дітей із родинами примусово евакуйовують з найнебезпечніших точок Бахмутського, а саме, частини території Торецької ВА та Краматорського районів. Про це повідомив очільник ДонОВА Павло Кириленко на своєму офіційному Telegram-каналі.

До переліку визнаних небезпечних населених пунктів входять в тому числі селища Ямпіль, Зарічне, Торське, Оріхуватка, Тихонівка, Васютинське, Рай-Олександрівка Краматорського району та селища Никонорівка Добропільського й Малинівка Покровського районів Донецької області. Рішення про примусову евакуацію 130 дітей з цих селищ було прийнято 5 серпня поточного року.

За словами Павла Кириленка, станом на ранок 13 серпня, загалом, з зазначених районів вже евакуювали 173 дитини.

Крім того, він підкреслив, що всі діти з будинків сімейного типу та установ для дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав, вже повністю евакуйовані та перебувають наразі у безпечних містах.

Тож, у названих населених пунктах залишаються лише діти, які мешкають зі своїми родинами.

Рішення щодо примусової евакуації дітей разом із їх батьками приймаються у разі небажання батьків евакуюватися самостійно.

"Такі рішення виконувати вкрай важко, але план ми поступово виконуємо, хоча й батьки не мають такого бажання. План цієї евакуації ми виконаємо," — зазначив Павло Кириленко.

Інші статті на цю тему

ambulence-vsi-poruch3

Австралійські волонтери розповіли, як це буде працювати

lyalka6

Діти не лише дивились виставу, а й брали в ній участь

baby

Скільки діток народилося у січні у пологових будинках Краматорщини

коментарі