Важливо :: Життя громади :: 27 серпня 2020 12:26 , Олена Круглова
uceniki-1

З 1 вересня учням буде надаватися безперешкодний доступ до громадського транспорту

З початком навчального року для проїзду в громадському транспорті краматорським учням "спеціальні квитки" не потрібні

Відділ транспорту, зв’язку та енергетики надав роз'яснення за численними зверненнями краматорчан щодо проїзду в міському пасажирському транспорті учнів та студентів з 1 вересня 2020 року, повідомляє Краматорське самоврядування у Facebook.

Отже, за результатами спільного засідання комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що відбулося 20 серпня 2020, прийнято рішення забезпечити з 1 вересня 2020 р. безперешкодний доступ до транспортних засобів, які надають послуги з пасажирських перевезень міськими маршрутами загального користування, учнів, які навчаються у міських закладах загальної, середньої та вищої освіти без «спеціальних квитків» та обмежень по часу.

Проїзд дітей всіх пільгових категорій залишається безкоштовним відповідно до чинного законодавства України на всіх маршрутах міського пасажирського транспорту.

Інші статті на цю тему

kvitok-dlya-shkolyariv (1)

А управління ЖКГ вирішує питання з перевізниками щодо зафіксованих порушень умов безкоштовного проїзду учнів

kvitok-dlya-shkolyariv (2)

Деякі підсумки першого тижня "безкоштовного проїзду" учнів у транспорті: як це виглядає для стороннього спостерігача, та чому справляє враження невдалого і цинічного піару

bus

Представників підприємств перевізників запросили до виконкому, щоби обговорити проблемні питання безоплатного перевезеня учнів та студентів

коментарі