Важливо :: Життя громади :: 20 червня 2023 10:45 , Краматорск Пост
dsnslymancover

За держзраду заочно засуджено ексмайора ДСНС України з Краматорського району: він сам попросився на роботу у окупантів

Зрадника звільнено з лав ДСНС України та позбавлено звання майора

Наприкінці травня 2022 року, під час наступу армії держави-агресора на м. Лиман, головний інспектор відділу організації профілактичної роботи Краматорського РУ ГУ ДСНС отримав вказівку евакуюватись з населеного пункту, але відмовився від виїзду з небезпечної території.

Коли у червні до захопленого військами рф міста прибув заступник міністра так званого «мнс днр», засуджений приїхав на зустріч із ним на велосипеді та виявив бажання працювати на окупантів.

Зрадивши присязі працівника правоохоронного органу, він добровільно обійняв псевдопосаду начальника групи наглядової діяльності та профілактичної роботи ДБУ "пожежно-рятувальний загін м. Красний Лиман" у структурному підрозділі фейкового міністерства. Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

До обов’язків зрадника входило виїжджати на місця пожеж та складати акти з висновками,вигідними окупаційній адміністрації.

Після звільнення м. Лиман українськими захисниками чоловік втік до м. Донецьк. Зрадника звільнено з лав ДСНС України та позбавлено звання майора служби цивільного захисту.

За публічного обвинувачення прокурорів Донецької обласної прокуратури судом ухвалено обвинувальний вирок мешканцю м. Лиману за державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України). Його заочно засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування - ТУ ДБР, розташоване у м. Краматорськ.

Любі друзі, шановні читачі! Ми постійно намагаємось робити свою роботу якнайкраще і бути для вас максимально цікавими і корисними! Але без вас ми не впораємось! Будь ласка, приділіть нам 3-4 хвилини свого часу, та дайте відповіді на запитання, які допоможуть нам стати кориснішими та цікавішими для вас.

Ви можете відповісти на питання 👉 тут

 

Інші статті на цю тему

kolabrant-z-druzhkivki

Уродженець Дружківки понад 4 місяців “охороняв” будівлю т. зв. ВЦА під час окупації Олександрівської громади на Миколаївщині

Colabcover

Служба безпеки України продовжує виявляти тих, хто співпрацював з окупантами

kolaboranti-kramatorskiy-rayon

Двох мешканців Краматорського району судитимуть за колабораційну діяльність. Одного з них заочно