Важливо :: Життя громади :: 07 грудня 2021 10:12 , Олена Круглова
koronavirus

За минулий тиждень захворюваність на коронавірус у Краматорську знизилася майже на 23%

Разом з тим знизилися і темпи вакцинації населення - люди рідше приходять на щеплення

За минулу добу у Краматорську на коронавірус захворіло 23 людини. За весь час пандемії у місті зафіксовано 18561 підтверджений випадок. Про це повідомив начальник відділу охорони здоров'я Андрій Петриченко на сьогоднішній апаратній нараді Краматорської міськради.

За його словами, 688 людей із загальної кількості хворих були вакциновані – це 3,7% від всіх зареєстрованих випадків захворювання.

Вчора від ускладнень коронавірусу померло 2 людини. Загальна кількість померлих з початку пандемії становить 650 осіб. Це 3,5% від загальної кількості померлих. З них 18 осіб були вакциновані, що складає 2,8% від числа всіх померлих.

Андрій Петриченко повідомив, що за минулий тиждень у Краматорську виявлено 280 підтверджених випадків коронавірусу, на попередньому - 362. Це на 22,7% нижче за попередній тиждень.

Станом на 7 грудня на стаціонарному лікуванні знаходиться 181 пацієнт з пневмонією. З них 153 мають підтверджений діагноз коронавірусу. На кисневій підтримці перебувають 146 пацієнтів. На центральному кисні – 54, на концентраторах – 92 хворих людини, на апаратах ШВЛ - 7 хворих.

Начальник відділу охорони здоров'я зауважив, що 133 хворих, які перебували чи перебувають на стаціонарному лікуванні за весь час пандемії, були вакциновані. Це 3,7% від загальної кількості госпіталізованих хворих.

Загальна кількість ліжок для хворих на коронавірус у міських стаціонарах становить 372. Наразі зайнято 153 ліжка. Вільних – 219.

4216 осіб вакциновано минулого тижня. Наразі в місті в наявності 6 тис доз різних вакцин.

Міський голова Олександр Гончаренко зауважив, що кількість щеплень на добу знизилася у порівнянні з минулим місяцем. А також наголосив на необхідності продовжувати вакцинацію, адже кількість померлих від коронавірусу на добу залишається на тому самому рівні, що і в листопаді, - 4-6 осіб.

Нагадаємо, що від сьогодні Краматорськ та Донецька область перейшли до "жовтої" епідемічної зони. Але для невакцінованих діятимуть нові правила карантину.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

smert-koronavirus

Це перший летальний випадок за останні кілька місяців

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

коментарі