Важливо :: 30 червня 2020 12:42 , Дмитро Лук'яненко
marshrut2

За вихідні поліцейскі передали да суду протоколи на трьох краматорських водіїв за порушення карантину

Патрульні оглядають маршрутки, тролейбуси, автобуси, та дивляться, чи не перевищена в них допустима кількість пасажирів, чи всі у масках

Карантин ніхто не скасовував. Щодня у Донецькій області фіксують нові випадки зараження вірусом. Однак, є проблема, що пасажири громадського транспорту почали менше користуватись засобами індивідуального захисту. Деякі водії беруть більше пасажирів на зупинках, бо думають, що на наступній зупинці частина з них виходитиме. Але в результаті – не можуть проконтролювати це до кінця і перевозять стоячих пасажирів, - повыдомляє прес-служба патрульної поліції.

Тому з метою профілактики, а також здійснення контролю у Краматорську та Слов’янську інспектори патрульної поліції перевіряли й продовжують перевіряти громадський пасажирський транспорт (як комунальний, так і приватний), чи дотримуються водії правил перевезення пасажирів під час карантину.

Саме через такі порушення цими святковими вихідними у Краматорську патрульні склали три протоколи про адміністративне правопорушення за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей). Матеріали будуть скеровані до суду. Штрафи, передбачені для водія, становлять від 17 до 34 тис. грн, а на посадову особу (перевізника) — від 34 до 170 тис. грн.

Відзначимо, що триватимуть такі перевірки до завершення карантину. Всього від початку карантину патрульними складено 12 протоколів за ст. 44-3 КУпАП.

Інші статті на цю тему

patrolpolicecover

У Краматорську та Слов'янську поліцейські опрацювали понад 1200 завдань за місяць

Patrolpolicecover

Пресофіцерка підрозділу розповіла, чим він займається та кого запрошують на службу

masseventscover

Деяким локаціям у цей час буде приділена особлива увага правоохоронців

коментарі