Важливо :: Життя громади :: 28 квітня 2021 09:04 , Краматорск Пост
koronavirus

За вівторок у Краматорську зафіксовано 83 випадки коронавірусу

180 осіб одужало

За минулу добу у Краматорську виявлено 83 випадки захворювання на коронавірус. Одужало 180 осіб.

Про це повідомила прес-служба Краматорської міської ради з посиланням на інформацію відділу охорони здоров’я.

Про летальні випадки не повідомляється.

Станом на 27 квітня загальна кількість захворілих з початку пандемії становить 12547 осіб. Одужало 11180 осіб. Померло 233 особи.

Серед виявлених за вівторок захворілих 69 осіб відправлено на самоізоляцію під наглядом лікарів. 

У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 157 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 143, решта чекають результатів аналізу. Наразі на кисневій підтримці знаходиться 114 пацієнтів, на апаратах штучної вентиляції легень – 5 (вільних – 25 апаратів).

Нагадаємо, що у Краматорську від сьогодні розпочався черговий етап вакцинації. Місто отримало 3500 доз вакцини. 1900 доз планується надати Центру первинної допомоги №2, 1600 - Центру первинної допомоги №1. 

Щеплення отримають маломобільні групи населення, люди старше 60 років і освітяни, які будуть задіяні у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Вакцинація відбувається за бажанням.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі