Важливо :: 23 листопада 2021 08:22 , Краматорск Пост
an-12-bilorus

Загибель громадян України біля Іркутська

містить рекламні лінки
Двоє людей з України загинули під час аварії літака поряд з Іркутськом.

Сталося це 3 листопада. Інформація про цю подію з'явилася у твіттері українського речника МОЗ Олега Ніколенко. Детальні дані представлені на сайті https://novynarnia.com/category/world/russia/.

За словами Ніколенко, у літаку, який зазнав аварії, перебували двоє мешканців України. Новосибірські представники вийшли на зв'язок із МНС Росії, щоб встановити особи загиблих та причину авіакатастрофи.

Родичам нагадали номер представництва (+79133791293), звернувшись за яким можна дізнатися докладнішу інформацію про загиблих. Оператор надасть максимум відомостей, які виявлені на даний момент. Але розслідування тільки починається, тому деякі дані можуть бути відсутніми.

Екіпаж та пасажири

Транспортний департамент назвав кількість пасажирів у літаку – це мешканці різних країн. З них:

  • три білоруси;
  • двоє росіян;
  • два українці.

Зазначається, що особовий склад мав великий досвід роботи та повинен був впоратися з управлінням.

У капітана було нараховано загалом 12 тисяч годин польотів, літаком даного типу – 7 з лишком годин. Літак був без вантажу. Перед польотом було проведено перевірки, які не виявили несправностей. Палива було достатньо.

Буде створено спеціальну комісію, яка розпочне справу щодо з'ясування обставин події. Поки не буде результатів розслідування, усі польоти на цих моделях літаків будуть припинені. Незважаючи на те, що подібна техніка пройшла безліч випробувань, проблема може полягати в неправильній роботі частин двигуна або комп'ютерної системи. Якщо з льотною технікою все гаразд, причиною авіакатастрофи стали протиправні дії пасажирів чи заходи із землі.

Як стало зрозуміло з джерел новин, о 14:50 літак знаходився поряд з містом Іркутськ, після чого дані про нього перестали відображатися на всіх радарах. До цього моменту спостереження не показали жодної інформації, яка могла бути розцінена як небезпечна.

Трохи згодом авіаційний рятувальний центр повідомив про катастрофу літака біля села Пивоваріха. Виникли складні погодні умови. У цей час літак здійснював друге коло біля аеродрому та намагався зайти на чергову посадку. Але здійснити посадку не вдалося, та сталася трагедія. Власниками літака була компанія "Гродно". На даний момент вони не можуть точно сказати причину авіакатастрофи, вся інформація уточнюється.