Важливо :: Життя громади :: 28 листопада 2023 15:40 , Краматорск Пост
Turchincover

Загиблому прикордоннику з Краматорська просять присвоїти звання "Героя України"

Відповідна петиція вже набрала половину потрібних для розгляду голосів

Початок листопада був особливо скорботним часом у Краматорську. Тоді за один тиждень поховали десятьох військових. Ми згадували кожного з них в окремій публікації.

Один з них - Артем Турчін, інспектор прикордонної служби 2 категорії, кулеметник. Дружина загиблого створила петицію щодо присвоєння загиблому звання Героя України посмертно.

Підписати це звернення можна на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України за цим посиланням

Артем Турчін став служити у прикордонній службі у 2020 році. З початком повномасштабного вторгнення відправив дружину та дітей у безпечніше місце та продовжував служити - їхній підрозділ був у Святогірську, Чернігові, Чернівцях, Сумах, Чорнобилі, а в жовтні їх перевели на Донеччину, на позиції під Бахмутом.

"Вони вдруге мали заступити на позиції, ми з ним якраз у суботу [21-го жовтня] востаннє розмовляли, і він казав, що заступають на позиції і чотири дні не буде зв'язку. 25-го жовтня у нього день народження, мало бути 40 років, а 24-го він загинув…", - згадує Марина Турчін.

Інша така петиція, про яку ми писали, "Присвоїти звання «Герой України» (посмертно) Бардакову Олександру Миколайовичу" набрала потрібну кількість голосів та перебуває на розгляді.

 

Інші статті на цю тему

Sumec

Він загинув, обороняючи Запоріжжя від російських окупантів

kononenko-tyshenko1

Кирило Тищенко загинув під Волновахою, а Віктор Кононенко - під Бахмутом

Kulyk

Військового поховали через пів року після загибелі