Важливо :: Життя громади :: 04 липня 2023 12:21 , Олексій Ладика
evheniya golovchenko

Загинула з найкращою подругою в один день: у Краматорську поховали 17-річну жертву російського удару по піцерії

Женя Головченко була однією з працівниць RIA Pizza, які загинули того дня

3 липня у Краматорську поховали Євгенію Головченко - працівницю кафе RIA Pizza, яка загинула 27 червня внаслідок російського ракетного удару по піцерії. Вона щойно закінчила 31-у школу, у грудні їй мало виповнитись 18 років.

"Женєчку я вперше побачила в 4 класі, тоді я вела у них фізкультуру, в 5 класі я стала її класним керівником, - розповідає Kramatorsk Post вчителька 31-ї школи Діана Ростовська. - Вона була відмінницею, дуже старанна, добра, розумна дівчинка, приймала участь в усіх конкурсах, олімпіадах, займала призові місця. У неї було багато друзів, Євгенія завжди була готова прийти на допомогу. Я могла на неї покластися, бо вона була відповідальною".

test Женя з першою вчителькою і класною керівницею

Внаслідок російського обстрілу на місці подій загинуло 12 людей, семеро з них - працівники RIA Pizza (ще одна людина померла у лікарні - відома українська письменниця Вікторія Амеліна). Пошуково-рятувальна операція тривала 36 годин, тіло Жені Головченко знайшли останнім.

"Усі до останнього сподівалися, що Женєчка жива і скоро її знайдуть, але, на жаль, дива не сталося. Напередодні ми з нею списувалися і планували зустрітися всім класом після Перемоги, щоб згадати шкільні роки, а тепер… У мене в памʼяті вона залишиться веселою, щасливою, повною надій дівчинкою", - каже класна керівниця Жені.

test Євгенія Головченко і Валерія Симонник були найкращими подругами. Вони загинули в один день

У Діани Ростовської внаслідок ракетного удару по піцерії загинули дві випускниці: Євгенія Головченко і Валерія Симонник (Валерію поховали 30 червня). Дівчата навчалися разом до 9-го класу, вони були найкращі подружки, разом працювали у RIA Pizza. І загинули в один день…

Інші статті на цю тему

obstril-kramatorska-2-veresnya-2023 (3)

Сьогодні в Краматорську пролунало три вибухи - ракети рф потрапили у багатоповерхівку, цвинтар та дорогу поблизу нього

enemycover

Він перебуває під вартою понад два місяці

IMG_0699
коментарі