Важливо :: Життя громади :: 22 лютого 2022 09:26 , Олексій Ладика
oleksandr-goncharenko

Загроза після "визнання" ОРДЛО: міський голова Краматорська виступив з промовою

Він попросив зберігати спокій

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко виступив на апаратній нараді з невеликою промовою щодо загроз, які існують після визнання Росією "незалежності" так званих "ДНР" і "ЛНР".

"Усі бачили, що відбувалося вчора, слідкували за новинами. Багато хто розуміє, як воно буде продовжуватися далі. Одне прохання до всіх вас: зберігайте спокій, без паніки! Кожен з нас повинен робити те, що він має робити.

Військові виконують свої завдання, ми робимо свою роботу. До батьків, школярів, відвідувачів дитячих садочків хочу офіційно звернутися: кожен керівник кожного закладу знає, що робити, куди вести дітей, згідно з якою інструкцією відпрацьовувати всі питання, щоб зменшити всі можливі ризики у якомусь екстреному випадку, надзвичайній ситуації.

Школи працюють, інфраструктура наша працює, теплопостачання відбувається, гроші у нас є - податки надходять, слава Богу. 

Працюємо, тримаємо руку на пульсі, але без паніки".

* * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber.

Ви також можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook. Слідкуйте за нами у Instagram.

Інші статті на цю тему

image (8)

А також про те, чи планує міська влада обмежувати подачу води через великі борги містян

zruynovaniy-budinok-po-marata-13

Але у мешканців цього будинку залишилися питання

aleksandr-goncharenko

До того, як стати мером, він заробляв більше

коментарі