Важливо :: Життя громади :: 21 вересня 2022 16:54 , Олексій Ладика
murat-umarov

Залишився прикривати побратимів: на війні загинув мешканець Краматорська Мурат Умаров

В нього залишилися дружина, двоє дітей і дві внучки

На війні загинув мешканець Краматорська Мурат Умаров, який був мобілізований і служив у 54-й окремій механізованій бригаді імені гетьмана Івана Мазепи.

56-річний Мурат Умаров працював на оптовій базі "Діад", водієм на краматорському шлаковому кар'єрі. У нього залишились дружина, двоє дітей і дві внучки.  

21 березня пана Мурата викликали до лав Збройних сил України, він потрапив до 54-ї бригади. Їхній підрозділ перебував у селі Новомихайлівка Покровського району - недалеко від Мар'їнки.

"Ми кожного разу, як був зв'язок, розмовляли. Він мало що розповідав, та я сама здогадувались, що він на передовій, на "нулі". Коли розмовляли, було чути вибухи, я запитувала, чи сильно страшно, він відповідав: "Ні, це "пташки" літають", - розповідає Kramatorsk Post дружина військовослужбовця Алла.

test Мурат Умаров - фото з передової

Востаннє вона спілкувалася з чоловіком вночі 9 травня.

"Він просив вибачення, що розбудив, спитав, як ми. Я спитала, як він. Відповів, що все в нього добре. Ми завжди розмовляли дві або три хвилини. Дуже шкодував, що сину не додзвонився. Передав усім вітання та сказав, що любить нас", - згадує Алла останню розмову.

Наступного дня Мурат Умаров загинув.

"Був авіаобстріл, потім пішли танки, він залишився прикривати. Він загинув, але врятував 27 побратимів", - розповідає пані Алла.

Тіло загиблого військовослужбовця змогли забрати лише через 2,5 місяці після смерті. Мурата Умарова поховали 4 серпня у Дніпрі на Алеї слави.

"Родина досі сподівається, що все це страшний сон… Герої не вмирають… Гордість та слава нашим захисникам - вони завжди залишаться в наших серцях", - каже дружина загиблого героя.

Інші статті на цю тему

Kulyk

Військового поховали через пів року після загибелі

obstril-20.018

Окупанти влучили у фільтрувальну станцію і поширили фейк про викид хлору

gazovyky6

Як це - не залишати місто навіть коли небезпека стоїть біля його воріт

коментарі