Важливо :: Життя громади :: 22 лютого 2021 14:53 , Олена Круглова
dityachij-sadok-ivanivka-rekonstrukciya-1

Хто, як та за скільки перетворить у дитсадок занедбану будівлю боксового відділення на Іванівці

На реконструкцію споруди планують витратити блізько 37 млн грн та завершити її цьогоріч восени

Будівлю колишнього боксового відділеня лікарні у с.Іванівка по вул. Катерини Білокур, 1а планують переоблаштувати у дитячий садок. Про це повідомила пресслужба Краматорської міської ради.

Ця будівля, за постановою Кабінету Міністрів України, ще у 2015 році була відібрана до фінансування в рамках надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку. Отже із загального бюджету проекту реконструкції, який складає 36,7 млн грн, 27 млн профінансує саме Європейський інвестиційний банк. А решту, 9 млн грн, планують витратити з міського бюджету.

Приміщення будівлі на Іванівці, що реконструюватимуть під дитячий садок

Реконструкцію будівлі буде проводити ТОВ "Стройуком".

Ця будівельна компанія, імовірно, входить в сферу інтересів народного депутата Максима Єфімова. Зареєстрована в Краматорську по вул. Архипа Куїнджі, 14 - за тією ж адресою і частково зі спільними телефонами, що й інші будівельні компанії з цієї ж орбіти, які постійно беруть участь у державних закупівлях - "Крамміськбуд" і "Авескрамстрой".

За 2020 і минулий період 2021 року, згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, вся виручка компанії, а це більше 200 мільйонів грн, на 100% складається з підрядів, виграних у держтендерах. Серед відомих підрядів, отриманих компанією, ряд спортивних об'єктів та об'єктів благоустрою в Саду Бернацького, 108-мільйонний тендер на реконструкцію ДК "Будівельник", 33-мільйонний тендер на реконструкцію дитсадка №69 по вул. Парковій та інші.

Будівля колишнього боксового відділення всередені

Наразі у приміщенні тривають підготовчі прибиральні роботи.

А після отримання всіх дозволів тут, згідно техзавдання тендеру, мають провести низку заходів з внутрішнього та зовнішнього переоблаштування. Зокрема, утеплення фасаду, заміну покрівлі, утеплення горища, перепланування перегородок на нові. Мають виконати ремонт стін з фарбуванням та облицюванням керамічною плиткою, ремонт підлоги з укладанням леноліуму та керамічної плитки, улаштувати підвісні стелі.

Також планують замінити дверні та віконні блоки, улаштувати водовідведення та водопостачання, замінити внутрішні комунікації опалення, вентиляції та електрики.

Далі передбачено оздоблення приміщень сучасним обладнанням та меблями. Будівлю мусять обладнати пожежною та охоронною сигналізаціями. Також мають облаштувати і прилеглу територію .

Реконструкцію за умовами тендеру мають завершити 31 жовтня поточного року. Але щодо терміну виконання робіт міський голова Олександр Гончаренко під час відвідування об'єкту зазначив: "Ми плануємо вкластись у стислі терміни. Підрядники підтвердили готовність працювати «в темпі», єдина можлива перепона – це фінансування. Якщо воно не відбуватиметься вчасно, це відповідно впливатиме і на терміни робіт».

Інші статті на цю тему

skmz

Влада замовляє проектні роботи для реконструкції придбаних будівель СКМЗ та будівництва житлового мікрорайону

landfillcover

Родина власників однієї з компаній уже була раніше помічена у таких змовах та ремонтуватиме після обстрілів школу у Краматорську

hospital-1 (1) (1)
коментарі