Важливо :: Життя громади :: 26 жовтня 2021 14:55 , Олексій Ладика
otoplenie

Запуск опалення у Краматорську: більше половини будинків з теплом, вже виникли перші пориви

Найбільший теплопостачальник планує завершити процес запуску опалення за п'ять днів

25 жовтня у Краматорську розпочався опалювальний сезон - усі три теплопостачальні організації почали давати опалення. Сьогодні підприємства повідомили, як триває цей процес.

"Краматорськтеплоенерго"

Станом на ранок 26 жовтня "Краматорськтеплоенерго" запустив опалення у 146 житлових будинках з 528. Без опалення залишаються 382 будинки.

Представник підприємства на сьогоднішній апаратній нараді розповів, що вони планують підключати по сто будинків на день і до п'ятниці завершити ці роботи. Разом із тим, вже виникли перші проблеми - за сьогодні на тепломережах виникло 40 поривів, через що 44 будинки залишились без тепла. Там тривають аварійні роботи.

"Краматорськтеплоенерго" дав опалення дитячій лікарні, лікарням № 1, 2, 3, повідомив представник підприємства на апаратній нараді. Разом із тим, із 16 дитячих садочків, які опалює це підприємство, лише вісім отримали тепло. Інші садки отримають опалення, коли тепловики усунуть аварії.

Оперативно слідкувати за тим, як триває запуск опалення для абонентів "Краматорськтеплоенерго", можна слідкувати у групі у Viber.

КМРТМ

Станом на ранок 26 жовтня, "Крамміжрайтепломережа" (КМРТМ) запустила опалення у 194 житлових будинках з 205, без тепла залишалися 11 будинків. 

З 11 дитячих садочків, які опалює це підприємство, десять з теплом. З одним садочком виникла проблема - її зараз вирішують. 

Оперативно слідкувати за тим, як триває запуск опалення для абонентів "КМРТМ", можна слідкувати у групі у Viber.

"Краматорська тепломережа"

Станом на ранок 26 жовтня, "Краматорська тепломережа" дала опалення у 172 будинки із 179. Сім будинків поки що без тепла через різні причини. Усі об'єкти соціальної сфери та дитячі садочки, які обслуговує це підприємство, підключені, повідомив на апаратній нараді представник теплопостачальника.

Оперативно слідкувати за тим, як триває запуск опалення для абонентів "Краматорська тепломережа", можна слідкувати у групі у Viber.

Начальник Управління житлово-комунального господарства (УЖКГ) Андрій Літвіненко повідомив, що 46 із 82 ОСББ вже з опаленням, також теплопостачання ввімкнули у 30 з 53 кооперативних будинків. Інші у процесі підключення.

Директор керівної компанії "Ладіс" Дмитро Литвинов повідомив, що 423 із 772 багатоквартирних будинків у Краматорську вже з опаленням. Це 55% від усіх будинків.

Слідкувати за перебігом підключення опалення у будинках можна на мапі, створеній Контакт-центром. Зеленим кольором позначені підключені будинки, червоним - ті, де ще немає тепла, жовтим - ті, в яких після підключення виникли аварії і там тривають ремонтні роботи.

У соцмережах деякі краматорці пишуть, що їхні будинки позначені зеленим, але опалення в їхніх квартирах немає. У Контакт-центрі нам пояснили, що у таких випадках потрібно просити сусідів з останніх поверхів спускати повітря з системи опалення.

Щодо проблем з опаленням можна звертатися до Контакт-центру:

(099)099-1505 - номер телефону

чат-бот у Viber

Сторінка у Facebook

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

kramatorsk-stare-misto

Розповідаємо, що зараз відбувається у місті і чому люди повертаються у Краматорськ попри обстріли і туманні перспективи щодо опалення

heatcat

Орієнтовно опалювальний сезон в області розпочнеться 1 листопада

blekaut

Це більше для тих, хто, як і я, мешкає у багатоповерхівці

коментарі