Корисно :: Довідник :: 04 листопада 2020 15:08 , Краматорск Пост
servisnij-centr-gsc-vms-u-kramatorsku-fasad

Зареєструвати авто у Краматорську тепер можна у новому Сервісному Центрі

Сьогодні в Краматорську вдкрили новий СЦ МВС

Сьогодні, 4 листопада 2020 року, на Донеччині офіційно презентували останній, 5-й оновлений сервісний центр МВС в Донецькій області за адресою: вулиця Героїв Небесної Сотні, 5, м. Краматорськ. А в межах України – це 159-й сучасний центр, повідомляє прес-служба відомства.

test

У краматорському сервісному центрі МВС нового зразка надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни та видачі посвідчення водія, видачи довідок про відсутність судимостей, надання витягу з Єдиного державного реєстру МВС України та інші адміністративні послуги. Центр працює з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, а в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви.

test

Сервісні центри МВС мають єдину зовнішню та внутрішню концепцію, у тому числі в містах Маріуполь, Бахмут, Покровськ та Волноваха. Серед основних переваг оновлених центрів – прозорі і відкриті офіси, які оформлені в єдиному візуальному стилі. А також обладнані сучасним технологічним устаткуванням: електронною чергою, інформаційним боксом, камерами відеоспостереження, за допомогою яких на офіційному сайті сервісного центру МВС в онлайн-режимі можна переглянути процес обслуговування і завантаженість центру.

test

Зона очікування оформлена буккросингом та дитячим куточком для найменших відвідувачів, передбачені умови для громадян з інвалідністю.

Крім того, де немає в регіоні стаціонарних сервісних центрів МВС, громадян обслуговує мобільний сервісний центр МВС. Графік виїздів та маршрути – на сайті Головного сервісного центру МВС.

Також багато послуг сервісних центрів МВС переведені в онлайн, що значно пришвидшує та полегшує отримання державних адміністративних послуг громадянами. Завядки електронного кабінету водія можна безкоштовно, в кілька кліків дізнатися всі актуальні відомості про транспортні засоби, одержати інформацію про адміністративні порушення та сплатити штраф, зареєструватися у електронній черзі для отримання послуг у зручний для себе час тощо.

Консультації можна отримати за телефоном (044)290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук.

----------

реклама

Пришло время заменить радиатор отопления. Приобрести стальные панельные радиаторы немецкого качества, можно воспользовавшись информацией на сайте roda.com.ua. Доставка в любую точку Украины, официальная гарантия и качественное сервисное обслуживание.

Інші статті на цю тему

коментарі