Корисно :: Довідник :: 07 листопада 2022 11:03 , Максим Ходушко
civilianregistrtion

Де зараз краматорці можуть зареєструвати шлюб, провести державну реєстрацію народження або смерті тощо

Розповідаємо, де сьогодні мешканці містаі можуть отримати послуги державної реєстрації актів цивільного стану

Попри повномасштабну війну люди продовжують народжуватися та помирати, одружуватися та розривати шлюб. І поки у Краматорську Відділ державної реєстрації актів цивільного стану не працює, ми дізналися, де зараз містяне можуть отримати такі послуги.

У Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції нам повідомили, що зараз мешканці Краматорська можуть звертатися до Слов’янського відділу державної реєстрації актів цивільного стану (м. Слов’янськ, вул. Генерала Батюка, буд. 24-Б, телефон: (0626) 66-52-77, 66-52-30). Відділ відновив роботу минулого тижня. На сьогодні там працюють три спеціалісти. Графік роботи – з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 15:00.

Краматорці також можуть звернутися до Дружківскького відділу (м. Дружківка, вул. Соборна, буд. 13), – там наразі працює один спеціаліст.

Взагалі в умовах воєнного стану мешканці Краматорська і району можуть звертатися до будь-якого відділу, що працює на території України, зокрема найближчі знаходяться у Покровському районі:

  • Добропільський (м. Добропілля, пров. Європейський, буд. 6),
  • Новогродівський (м. Новогродівка, вул. Центральна, буд. 17),
  • Покровський (м. Покровськ, вул. Європейська, буд. 53),
  • Селидівський (м. Селидове, вул. Маяковського, буд. 39).

Телефони «гарячої лінії» відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Донецькій області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків): 050-015-62-29, 067-586-25-77

Інші статті на цю тему

onlinereg

І шо для цього потрібно

RACScover

В управлінні Міністерства юстиції дали відповідь

registrationcover

Хоча РАЦС не працює, але деякі послуги у місті стануть доступними