Важливо :: Життя громади :: 05 серпня 2020 12:44 , Дмитро Лук'яненко
voda

Завтра буде скорочено подачу води на центральні райони та селища Краматорська

Фільтрувальна станція буде працювати за графіком через ремонтні роботи

Сьогодні 5 серпня 2020 року під час проведення ремонтних робіт на водоводі технічної води в районі балки Кутовий на жаль не вдалося провести роботи без зупинки фільтрувальної станції. Таким чином 5.08.2020 року о 22.00 буде проводитися зупинка фільтрувальної станції, повідомляє "Краматорський вооканал".

Далі фільтрувальна станція м. Краматорська буде працювати в графіковому режимі в результаті чого, буде скорочена подача води на:

  • Нову частину міста (від вул. Дружби до О. Вишні, від Бул. Краматорського до О. Тихого);
  • Новий Світ.
  • Можливе зниження тиску в старій частині міста і прилеглих селищах.

Вранці 06.08.2020 року фільтрувальну станцію планується ввести в роботу на період з 5.00 до 9.00.Адміністрація КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» приносить вибачення за тимчасові незручності, просить здійснити запас питної води.

Підвіз води буде проводитися спецтехнікою по мірі надходження заявок на диспетчерський пульт за телефонами 7-09-09; 48-97-23. Про подальший режим роботи фільтрувальної станції буде повідомлено додатково.

---------

реклама

Хотите быть честным и признаться в обмане? Вам помогут практические советы. Узнать подробнее можно, воспользовавшись сайтом loved one. Практические советы мужчинам, помогающие самосовершенствоваться.

Інші статті на цю тему

voda
voda
вода

Через планові роботи на магістральному водоводі 15 жовтня буде скорочено подачу питної води у центральній частині Краматорська

коментарі