Важливо :: Життя громади :: 05 серпня 2020 12:44 , Дмитро Лук'яненко
voda

Завтра буде скорочено подачу води на центральні райони та селища Краматорська

Фільтрувальна станція буде працювати за графіком через ремонтні роботи

Сьогодні 5 серпня 2020 року під час проведення ремонтних робіт на водоводі технічної води в районі балки Кутовий на жаль не вдалося провести роботи без зупинки фільтрувальної станції. Таким чином 5.08.2020 року о 22.00 буде проводитися зупинка фільтрувальної станції, повідомляє "Краматорський вооканал".

Далі фільтрувальна станція м. Краматорська буде працювати в графіковому режимі в результаті чого, буде скорочена подача води на:

  • Нову частину міста (від вул. Дружби до О. Вишні, від Бул. Краматорського до О. Тихого);
  • Новий Світ.
  • Можливе зниження тиску в старій частині міста і прилеглих селищах.

Вранці 06.08.2020 року фільтрувальну станцію планується ввести в роботу на період з 5.00 до 9.00.Адміністрація КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» приносить вибачення за тимчасові незручності, просить здійснити запас питної води.

Підвіз води буде проводитися спецтехнікою по мірі надходження заявок на диспетчерський пульт за телефонами 7-09-09; 48-97-23. Про подальший режим роботи фільтрувальної станції буде повідомлено додатково.

---------

реклама

Хотите быть честным и признаться в обмане? Вам помогут практические советы. Узнать подробнее можно, воспользовавшись сайтом loved one. Практические советы мужчинам, помогающие самосовершенствоваться.

Інші статті на цю тему

pidvishennya-tarifiv-na-vodu

Загальний тариф зросте на 3,12 гривень

kran-voda

Ремонтні роботи проводяться по вулиці Кирилкіна, 19

akvarium

Ранее краматорчане жаловались на массовую гибель аквариумных рыбок

коментарі