Важливо :: Життя громади :: 20 травня 2023 19:37 , Микола Жалнін
obstril-slov (4)

“Жахнуло. Я босим по склу вибіг”: житловий сектор Слов'янська постраждав від російського обстрілу

Серед постраждалих - переселенці з Бахмуту

У суботу вранці, 20 травня, росіяни вкотре обстріляли Слов'янськ, внаслідок чого постраждав приватний сектор міста. Як повідомляє начальник міської військової адміністрації Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook, росіяни пошкодили 10 будинків в районі вулиці Мартиненка. 

В одному із зруйнованих будинків протягом останніх чотирьох місяців жили переселенці з Бахмута, які виїхали звідти через активні бойові дії. Внаслідок обстрілу були серйозно пошкоджені сама хата, де ті проживали, а також вантажівка, де були речі, з якими виїжджали з нині найгарячішої точки на Донеччині.

testtest

test Хата, в якій жили переселенці з Бахмуту, постраждала від російського обстрілу. Фото - Микола Жалнін/Kramatorsk Post

Внаслідок російського обстрілу сильні пошкодження також отримав сусідній будинок. 

"Жахнуло, обсипало мене склом побитим мені прям на ліжко. Я босим по склу вибіг. Бабуся також виходе з палками, вибігає потихеньку: ”Доброго ранку. Десь прилетіло”. Ні вікон, ні дверей. Все ось так”, - розповів власник пошкодженого будинку журналісту Kramatorsk Post.

testtesttest

test Цей чоловік босоніж по склу виходив зі своєї хати після обстрілу, Фото - Микола Жалнін/Kramatorsk Post

Також був пошкоджений дім брата мешканки Слов'янська Ірини Руденко В'ячеслава, який є людиною з інвалідністю. Вона розповіла, як дізналася про сьогоднішній обстріл:

"Я була вдома, на вулиці Корольова. І чую вибух о 5 ранку. Страшенний вибух. Потім мені почали дзвонити сусіди, дядько почав дзвонити мій і в Інтернет глянула, що на Мартиненка прильот. Дзвоню брату своєму: "Ти шо? У тебе там все живо?". Він каже: "Я тут затуляю". Думаю, що він робе? Я не пойму, він якийсь переляканий. Потім, коли вже дядько розталкував, тьотка подзвонила. Я бігом сюди. Я ж йому знову: "Шо у тебе там трапилося?". “Та нічого”. Він навіть нічого не зрозумів, що відбулося. Може його контузило, може він з ліжка…".

test

test Наслідки російського обстрілу Слов'янська. Фото - Микола Жалнін/Kramatorsk Post

Втім, у брата Ірини лише невелика подряпина на руці від скла, яке випало на нього з вікна. 

За словами Вадима Ляха, на щастя, цей обстріл минув без постраждалих.

Інші статті на цю тему

vystavka-bakhmut (1)

Організатори присвятили цей захід Дням міст Слов'янськ та Бахмут

anton-vrazhennya-main

Він вперше з початку великої війни був за межами Донеччини тривалий час

doshka

Найближчим часом у місті демонтують ще одну дошку

коментарі