Важливо :: Життя громади :: 21 вересня 2021 10:43 , Олена Круглова
vakcinaciya-kramatorsk1

Захворюваність на коронавірус у Краматорську зросла у три рази - влада намагється підвищіти рівень вакцинації населення

Рівень вакцинування населення складає майже 28%, а серед працівників сфери середньої освіти досяг маже 84%, гірша ситуація у дитячих садках

У Краматорську за минулий тиждень у три рази зросла захворюваність на коронавірус. Про це сьогодні на апаратній нараді Краматорської міської ради повідомив начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко.

Він зазначив, що за минулий тиждень був зафіксований 151 випадок захворювання, на попередньому – 51 випадок. Середня кількість захворюваних на день складає 21,6, на попередньому тижні – 7,3.

Станом на 21 вересня на стаціонарному лікуванні знаходиться 58 пацієнтів з діагнозом пневмонія, з них 46 мають підтверджений діагноз коронавірусу. На кисневій підтримці перебувають 34 пацієнти, на апаратах ШВЛ - 3, 190 хворих проходять лікування вдома.

Кількість вакцинованих з початку вакцинальної кампанії 42988 осіб, що становить 27,8% від загальної кількості дорослого населення. З них медичних працівників – 3502, робітників соціальної сфери 790, вчителів і інших працівників освіти 3071, представників держустанов – 731.

Міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що рівень вакцинації по медичним закладам та закладам освіти зростає.

Так, у лікарнях кількість щеплених лікарів досягла майже 80%. Середній медичний персонал вакцинуваний на 63%, інші працівники – 50%.

По школам  середній показник вакцинованих складає 84%, але 9 шкіл поки не досягли 80% показника. За словами Олександра Гончаренок, загрозлива ситуація лише у двох школах - №13 та №23. Ситуацію в них мають виправити найближчим часом.

Показник по дитячих садках Краматорська становить 44%. Міський голова зазначив, що через введення змін до чинного законодавства дитячі садки тепер також підпадають під обмеження щодо 80% вакцинованих працівників при введенні обмежень жовтої зони епідемічної небезпеки. У разі невиконання цієї умови дитячі садки мають закритися.

«В нас є тиждень, максимум, щоб підвищіти показник щеплення серед працівників дитсадків до 80% та уникнути закриття», - сказав Олександр Гончаренко.

Нагадаємо, що від учора почали діяти нові карантинні обмеження, ухвалені Урядом минулого тижня. У разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки ці норми передбачають дистанційне навчання у закладах освіти, якщо рівень щеплення працівників не досягне 80% показника хоча б першою дозою протиковідної вакцини. У разі введення червоного рівня заклади освіти працюватимуть в звичаному режимі, якщо 100% працівників отримають повний курс щеплень.

***

Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы важные новости сами вас находили, и вы не пропустили ничего интересного

Вы также можете следить за обновлениями сайта на  нашей странице в Facebook. Подписывайтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

koronavirus

У порівнянні з попереднім тижнем - майже у 15 разів

smert-koronavirus

Це перший летальний випадок за останні кілька місяців

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

коментарі